توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
اجتماع اربعین سبب «موج بیداری» در جهان شده است
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۸
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بزرگ‌ترین اجتماع بشر در یک نقطه به نام کربلا نشان از عشق و ارادت مردم به این خاندان بزرگ بوده و این موج بیداری است.
به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی سپاه انصارالحسین(ع)، سردار محمدرضا نقدی امروز در حاشیه برگزاری جلسه هیئت عاشقان ولایت در شهرستان کبودراهنگ ضمن عرض تسلیت به مناسبت اربعین حسینی با اشاره به حماسه عاشورا اظهار داشت: قیام امام حسین(ع) جان سپردن ایشان در راه هدایت گمراهان است.

وی با بیان اینکه خداوند با حماسه عاشورا خواست بهترین بنده خود را برای هدایت انسانیت فدا کند، افزود: امام حسین(ع) حرکت بزرگی انجام دادند و برای هدایت مردم جان خود را فدا کردند و چقدر کج فهم هستند کسانی که نمی‌توانند این حقیقت را ببینند و تعبیر به افراطی‌گری می‌کنند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور افزود: بزرگ‌ترین اجتماع بشر در یک نقطه به نام کربلا نشان از عشق و ارادت مردم به این خاندان بزرگ بوده و این موج بیداری است که حضرت اباعبدالله(ع) به راه انداخت و این وحشت و ترس را در دل دشمنان ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: اگر تمام مستکبران جمع شوند که نور حسینی را خاموش کنند به طور قطع نمی‌توانند.

نقدی گفت: دشمنان بدانند ما در مسیرمان محکم و استوار گوش به فرمان امام عزیزمان از این انقلاب صیانت خواهیم کرد و لحظه ای شک و تردید در هدف خود راه نمی‌دهیم.

وی به نقش بسیجیان اشاره و تصریح کرد: امروز بسیج در هر عرصه‌ای ورود پیدا کرده با هنرنمایی خود منشأ خیر و برکات زیادی برای انقلاب بوده و برای رسیدن به قله سربلندی در جهان گام برمی‌داریم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 341342