توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار خراسان شمالی:
پروازهای شرکت هواپیمایی اترک، فروردین در بجنورد برقرار می‌شود
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۶
استاندار خراسان شمالی گفت: هواپیمایی اترک از اواخر فروردین‌ماه ۹۴ پروازهای منظم به فرودگاه بجنورد را برقرار می‌کند.

به گزارش عرش نیوز؛سید علی‌اکبر پرویزی اظهار داشت: در جلسه روز گذشته که با حضور معاون وزیر، رئیس سازمان هواپیمایی و مسئولان شرکت هواپیمایی اترک برگزار شد مصوب شد که این شرکت از اواخر فروردین‌ماه سه پرواز منظم خود را برقرار کند و ازآنجایی‌که فرودگاه بجنورد به‌عنوان آشیانه آن تعریف‌شده است هواپیمایش را در فرودگاه این استان مستقر کند.

وی بابیان اینکه قرار شده است از دو هفته آینده نیز پروازهای شرکت هواپیمایی اترک در روزهای یکشنبه هر هفته در نوبت بعدازظهر برقرار شود افزود: در این جلسه عنوان کردیم که درصورتی‌که این شرکت پروازهایش را یک ماه بر اساس زمان‌بندی مسئولان استان برقرار کند در صورت به حدنصاب نرسیدن تعداد مسافرانش اقدام به ضمانت آن‌ها می‌کنیم.

پرویزی گفت: شرط ما برقراری پروازهای منظم این شرکت تا یک ماه آن‌هم بر اساس برنامه زمان‌بندی مسئولان استان است نه هرزمانی که آن‌ها هواپیمای خالی و بیکار داشتند.
وی افزود: دلیل انتخاب فروردین‌ماه برای برقراری پروازهای منظم این شرکت و ماندن هواپیمای آن در استان این است که در آن زمان دستگاه آییلس نیز نصب می‌شود و دیگر بهانه‌ای برای برقرار نشدن پروازهای این شرکت باقی نمی‌ماند.

استاندار خراسان شمالی بابیان اینکه تاکنون اعتمادی به رفتار آن‌ها نداشتیم تأکید کرد: بنده نمی‌توانم منافع یک استان را فدای منافع یک شرکت کنم. درصورتی‌که این شرکت یک ماه به اعتمادسازی بپردازد و بر اساس برنامه عمل کند تا 60 درصد صندلی‌های خالی هواپیما را ضمانت می‌کنیم.


منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 357372