Share/Save/Bookmark
نماینده مردم سمنان و مهدیشهر در مجلس خبر داد:
اختصاص 172 میلیارد تومان به کشاورزی سمنان و سرخه
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۹:۵۵
نماینده مردم شهرستان‏های سمنان و مهدیشهر در مجلس از اختصاص 172 میلیارد تومان تسهیلات به طرح‏های کشاورزی در سمنان و سرخه خبر داد.
اختصاص 172 میلیارد تومان به کشاورزی سمنان و سرخه

به گزارش عرش نیوز ،علیرضا خسروی در گفت‏وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در سمنان اظهار داشت: با همت دولت و تلاش مسئولان استان سمنان، 172 میلیارد تومان اعتبار در بخش کشاورزی جذب شد.

وی ادامه داد: این میزان اعتبار می‏تواند طرح‏های بسیاری را به مرحله اجرا برساند و برای اجرای پروژه‏های کشاورزی و منابع طبیعی در شهرستان‏های سمنان و سرخه پیش‎‏بینی شده است.

نماینده مردم شهرستان‏های سمنان و مهدیشهر در مجلس خاطرنشان کرد: دولت در راستای اجرای طرح توسعه کشاورزی، منابع خوبی را برای بهره‏برداران و متقاضیان فعالیت در بخش کشاورزی و منابع طبیعی در نظر گرفته است.

خسروی تصریح کرد: جذب این میزان اعتبار در سمنان و سرخه و اجرای طرح‏های کشاورزی در این شهرستان‏ها، می‏تواند حدود 900 شغل را در جامعه برای جوانان ایجاد کند.

مشکلات مدیریتی در جامعه دیده می‏شود

نماینده مردم شهرستان‏های سمنان و مهدیشهر در مجلس همچنین با اشاره به برخی مشکلات مدیریتی که در جامعه دیده می‏شود، افزود: بدون تردید در برهه کنونی، اگر هریک از مسئولان و خدمت‏گذاران جامعه به عنوان مسئولی که مردم آنها را روی کار آورده‏اند، بیش از گذشته مسئولیت‏پذیر باشند، مشکلات به راحتی برطرف می‏شود.

خسروی اضافه کرد: امروز در صورتی که جامعه و مسئولان صادقانه خدمت کنند، مردم در آسایش خواهند بود و مشکلی در کشور پیش نخواهد آمد.

وی گفت: مدیران دستگاه‏های اجرایی و نهادهای دولتی استان سمنان در خدمت به مردم پیشروی سایرین هستند و باید قدردان خدمات انجام شده بود.

نماینده مردم شهرستان‏های سمنان و مهدیشهر در مجلس بیان داشت: مدیران امروز از ما مجلسی‏ها جلوتر هستند و قدم‏های آنها از ما تندتر و سریع‏تر برداشته می‏شود و این بسیار پسندیده است.

کد مطلب: 38527