توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۱۸ میلیارد تومان اعتبار به تصفیه خانه‌های همدان اختصاص می‌یابد
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۵
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان گفت: امسال ۱۸ میلیارد تومان اعتبار برای تصفیه خانه‌های استان همدان در نظر گرفته شده است.
به گزارش عرش نیوز:
سید هادی حسینی، اظهار کرد: امسال ۱۸ میلیارد تومان اعتبار برای تصفیه خانه‌های استان همدان در نظر گرفته شده است که تاکنون ۶۵ درصد این میزان اعتبار تخصیص یافته است.

وی از پیشرفت ۷۵ درصدی بخش لجن تصفیه خانه همدان خبر داد و گفت: این در حالی است که اعتبارات این پروژه ۴۰ درصد پیشرفت داشته و برای اینکه پروژه تعطیل نشود به صورت تعهدی با پیمانکار کار کرده ایم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان با بیان اینکه به پیمانکار پروژه تصفیه خانه همدان بدهکار هستیم، عنوان کرد: بخش هاضم تصفیه خانه فاضلاب همدان با نصب تاسیسات جدید وارداتی به زودی به بهره برداری می رسد.

وی با ابراز امیدواری از افتتاح بخش لجن تصفیه خانه فاضلاب همدان تا پایان امسال گفت: در مجموعه تصفیه خانه فاضلاب همدان به همران شبکه نیاز به ۱۲۰ میلیارد تومان برای اجرا دارد که ۲۵ میلیارد تومان از این میزان برای خود تصفیه خانه هزینه می شود.

حسینی بیدار با اشاره به اینکه نزدیک به پنج میلیارد تومان به پیمانکار پروژه تصفیه خانه همدان بدهکار هستیم، گفت: امسال از اعتبارات بخش تصفیه خانه ها نزدیک به چهار میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای تصفیه خانه همدان تخصیص داده شده است.

وی عنوان کرد: به دنبال این هستیم تا با اعتبارات بخش تصفیه خانه استان، تصفیه خانه فاضلاب رزن که نیاز به دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان دارد را در دهه فجر به بهره برداری برسانیم، این پروژه سه میلیارد تومان نیز در بخش تاسیسات شبکه نیاز دارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان همدان از تلاش برای جذب اعتبار از ردیف های ۱۷ گانه برای تصفیه خانه فاضلاب کبودراهنگ خبر داد و گفت: تصفیه خانه فاضلاب کبودراهنگ به ۲ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد که در صورت تخصیص نخستین تصفیه خانه استان است که به طور کامل به بهره برداری می رسد.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 306170
 
 


پربازدیدترین