توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فروش سوخت توسط تعاونی های مرزنشینان ازقاچاق آن جلوگیری می کند
چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۳
استاندار هرمزگان با تاکید بر انجام تلاش ها و هماهنگی های هر چه بیشتر در مبارزه با قاچاق گفت: یکی از پیشنهادات ما برای جلوگیری از قاچاق سوخت فروش آن به صورت قانونی و رسمی توسط تعاونی های مرزنشینان است.
به گزارش عرش نیوز؛'جاسم جادری' سه شنبه شب در نشست کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان هرمزگان با گرامیداشت دهه امامت و ولایت و هفته نیروی انتظامی، افزود: اگر این پیشنهاد و طرح تصویب شود، دیگر نیازی به درگیری و مبارزه با قاچاقچیان نیست و این پدیده از بین خواهد رفت.

وی با بیان اینکه پدیده قاچاق در نقاط مرزی مختلف وجود دارد گفت: قاچاق در استان هرمزگان مشکلی کشوری است که باید برای مبارزه با آن تلاش ها و هماهنگی ها افزایش یابد.

جادری با بیان اینکه اگر هر نهادی به درستی به وظیفه سازمانی خود در این زمینه عمل کند، این مشکل حل خواهد شد تصریح کرد: یک جانبه نگری در مبارزه با قاچاق کار ما را سخت می کند و وجود ناهماهنگی نیز اقدام خوب را خنثی خواهد کرد.

وی به طرح جامع مبارزه با قاچاق کالا و ارز اشاره کرد و افزود: این طرح برای همه سازمان ها در زمینه مبارزه با قاچاق تعیین تکلیف کرده که مستند به قوانین مبارزه با قاچاق است.

جادری از اعضای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خواست تا این طرح را مورد مطالعه دقیق قرار داده و نظرات خود را برای بررسی در نشست تخصصی این طرح که در تهران برگزار خواهد شد ارائه دهند.

استاندار هرمزگان در این نشست از سازمان تعزیرات حکومتی خواست تا پرونده های قاچاق را با شتاب بیشتری مورد رسیدگی قرار دهند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 318375