توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
یادواره شهید حججی و شهید مشلب در حرم رضوی برگزار می شود
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۰
سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی از برگزاری یادواره شهید حججی و شهید مشلب با حضور خانواده این دو شهید گرانقدر در حرم مطهر رضوی خبر داد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛فاطمه دژبردسرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: در قالب ششمین برنامه از سلسله نشست های بانوان رهرو انقلاب اسلامی (بُرهان) مراسم بزرگداشت و یادواره شهید محسن حججی و شهید احمد محمد مشلب از کشور لبنان در مشهد برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به حضور جمع دیگری از خانواده شهدای مدافع حرم در این برنامه، افزود: این برنامه چهارشنبه 25 مرداد ماه از ساعت 17 تا 19 در سالن قدس کتابخانه مرکزی حرم مطهر رضوی برگزار می شود.
وی شعرخوانی محمدمهدی سیار از شاعران انقلابی و مرثیه سرایی رضا نریمانی را از دیگر برنامه های این مراسم بزرگداشت عنوان کرد.
دژبرد ابراز کرد: شهید محسن حججی هفته گذشته به دست ایادی کفر و استکبار در منطقه مرزی بین سوریه و عراق به شهادت رسید و اسارت شجاعانه و غرور آفرین این شهید قلب های زیادی از مردم ایران را به درد آورد و صحنه عاشورا و اسارت اهل بیت(ع) را به نمایش گذاشت.
سرپرست مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی گفت: شهید احمد محمد مشلب نیز که به دلیل علاقه و ارادت ویژه به حضرت رضا(ع) نام جهادی خود را «غریب طوس» برگزیده بود، از دیگر شهدا مورد تجلیل این برنامه است که با حضور مادر گرامی این شهید برگزار خواهد شد.
یادآور می شود؛ سلسله نشست های فرهنگی اجتماعی بانوان رهرو انقلاب اسلامی (بُرهان) به میزبانی مرکز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوی به صورت هفتگی در روزهای چهارشنبه هر هفته ویژه بانوان در حال برگزاری است.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392175