توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سازمان بسیج رسانه خراسان شمالی:
رسانه انتقال دهنده فرهنگ و هویت یک ملت است
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۰۶
بجنورد - سازمان بسیج رسانه خراسان شمالی به مناسبت ۲۱ دی ماه سالروز بسیج رسانه با صدور بیانیه ای، رسانه را انتقال دهنده فرهنگ و هویت یک ملت دانست.
به گزارش عرش نیوز: در این بیانیه آمده است: اعضای بسیج رسانه خراسان شمالی ۲۱ دی ماه سالروز عروج شهید رسانه کشور «شهید غلام رضا رهبر» و ۲۶ دی ماه سالروز عروج شهید رسانه خراسان شمالی «شهید محمد رضا امانی» را گرامی داشته و بر عهد خود در پاسداری از راه امام (ره)، شهیدان انقلاب و تبعیت از مقام معظم رهبری در راستای دفاع از آرمانهای مقدس نظام اسلامی تاکید می کنند.

این بیانیه می افزاید: بی تردید رسانه انتقال دهنده فرهنگ و هویت یک ملت است و می تواند از همه کارکردهای خود در این عرصه استفاده و با استفاده از این ابزار، شیوه های صحیح و کارآمد سبک زندگی اسلامی را به نمایش بگذارد.

سازمان بسیج رسانه خراسان شمالی در ادامه این بیانیه با اشاره به کارکرد رسانه ها در نگاه ملی آورده است: رسانه باید با اتکا به نیرو و توان داخلی، اعتماد به نفس ملی را در باور و اندیشه مردم جامعه به وجود بیاورد که در این صورت، جمهوری اسلامی خواهد توانست همچنان با اقتدار و سربلندی، برای فتح قلل پرافتخار در دنیای کنونی به حرکت خود ادامه دهد.

در ادامه این بیانیه آمده است : دومین نقش بسیج در رسانه، رویکرد فرا منطقه ای و تشکیل جبهه اطلاع رسانی است که می بایست به نشر مفاهیم و ارزش های انقلابی و دینی در سرتاسر جهان قد علم کرده و با آگاه سازی و بیدار کردن ملتهای دربند استکبار جهانی،زمینه را برای ظهور و مدیریت جهانی حضرت ولی عصر (عج)فراهم کند.

بسیج رسانه خراسان شمالی در این بیانیه تاکید کرده است: این تشکل با ایمان راسخ به اصول انقلاب اسلامی و نهضت رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)، همچنین در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) در مسیراعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بر می دارد و تلاش می کند با ایجاد وحدت و یکپارچگی بین اصحاب رسانه و تشکل های مرتبط استان، زمینه تحقق این اهداف را فراهم آورد.

در پایان این بیانیه تاکید شده است: امروز ما اعضای بسیج رسانه خراسان شمالی؛ این سربازان خط مقدم جنگ نرم، همچنان بر آرمان‌های آن پیر و مراد باقی بوده و اعلام می‌داریم کمال همت خود را برای حفاظت از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، که ثمره خون هزاران شهید بسیجی است، مخصوصا مهمترین رکن و ستون این انقلاب یعنی ولایت مطلقه فقیه و پرچمدار برحق آن حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) به کار خواهیم بست و تا آخرین قطره خون بر دفاع از آرمان های مقدس نظام اسلامی ثابت قدم خواهیم ماند.

منبع: مهر
کد مطلب: 353772