توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون اجرایی رئیس جمهور:
سفر رئیس جمهور به استان بوشهر نتایج خوبی برای بهبود معیشت مردم به‌همراه دارد
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۵۴
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: سفر رئیس جمهور به استان بوشهر آثار و برکات مهمی برای توسعه و مهم‌تر از همه نتایج خوبی برای ارتقا رفاه و بهبود معیشت مردم این استان دارد.
به گزارش عرش نیوز؛محمد شریعتمداری پیش از ظهر امروز در نشست با مسئولان استان بوشهر با بیان اینکه سفر رئیس جمهور به تمام استان‌های کشور انجام می‌شود اظهار داشت: سرکشی رئیس جمهور به استان‌ها در راستای بررسی مشکلات و رفع آنها انجام می‌شود.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه استانداربوشهر در حوزه‌های مختلف پیگیر برطرف مشکلات و توسعه این استان است گفت:  در سفر رئیس جمهور، دولت با تمام توان خود در حل مشکلات مردم قدم‌های موثری بر می‌دارد که آثار و برکات مهمی برای مردم این استان در پی دارد.

شریعتمداری با بیان اینکه در توسعه استان بوشهر در زمینه‌های مختلف قدم‌های مهمی برداشته می‌شود افزود: سفر رئیس جمهور به استان بوشهر نتایج خوبی برای معیشت و رفاه مردم این استان در پی دارد.

وی با تاکید برتوجه به مشارکت بخش خصوصی در توسعه زیرساخت‌ها  افزود: در استان بوشهر در توسعه زیرساخت‌ها اقداماتی خوبی انجام شده است که برای توسعه بخش خصوصی مشارکت می‌کند.

معاون اجرایی رئیس جمهور با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور به این استان تصمیمات مهمی در توسعه استان اتخاذ می‌شود تاکید کرد: سفر رئیس جمهور به استان بوشهر آثار و برکات مهمی برای توسعه و مهم‌تر از همه نتایج خوبی برای ارتقا رفاه و بهبود معیشت مردم این استان دارد.

شریعتمداری با بیان اینکه فضای استان بوشهر برای حضور رئیس جمهور آماده است گفت: با فراهم شدن اقدامات لازم برای حضور رئیس جمهور در استان بوشهر، برکات مهمی برای مردم استان به ویژه برطرف شدن مشکلات از جمله کاهش نرخ بیکاری، افزایش رونق اقتصادی و مشارکت بیشتر بخش خصوصی درتوسعه استان بدنبال دارد.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 354555