توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مجلس: تعامل خوب دولت و مجلس به نفع مردم است
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۲
نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: تعامل و تفاهم خوب میان اعضای دولت و نمایندگان مجلس می تواند در جهت رفع مشکلات جامعه مفید بوده و در نهایت به نفع مردم باشد.
به گزارش عرش نیوز؛'عثمان احمدی' روز چهارشنبه در نشست روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی افزود: دولت برای خدمات رسانی بهتر به مردم و انجام وظایف خود نیازمند قوانینی است که توسط نمایندگان مجلس به تصویب می رسد و در این میان تعامل این دو قوا می تواند درجهت حل مشکلات کشور بسیار سودمند باشد.

وی با قدردانی از برنامه های در دست اجرا در دولت تدبیر و امید گفت: با وجود اینکه قبل از شروع به کار دولت تدبیر و امید مشکلات زیادی در کشور وجود داشت، اما با برنامه ریزی و اتخاذ سیاست های درست دولت موفقیت های خوبی در عرصه های داخلی و بین المللی برای کشور و نظام بوجود آمده است.

احمدی اضافه کرد: مشکلات بیکاری، تورم و عدم اشتغالزایی در کشور از دغدغه های اصلی دولت بوده که مسوولان درصدد هستند با انجام تصمیمات وسیاست های درست از شدت این مشکلات در جامعه بکاهند.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است که مردم نیز دولت تدبیر و امید را در اجرای برنامه های اقتصادی همراهی کنند تا کشور بتواند این برهه حساس را با موفقیت طی کند.

رییس دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی نیز در این مراسم گفت: دانشگاه پیام نور به عنوان نمادی از عدالت نظام جمهوری اسلامی بوده و در بسیاری از شهرستان های کشور و حتی در مناطق کم برخوردار نیز به جذب دانشجو می پردازد.

'امامعلی عاشری' افزود: برگزاری امتحانات در این مراکز دانشگاهی، به صورت متمرکز انجام می شود و این امتحانات، از ایمنی کاملاˈ خوبی برخوردار بوده و به همین دلیل قابل مقایسه با هیچکدام از مراکز آموزش عالی نیست.

وی اضافه کرد: در مراکز و واحدهای پیام نور آذربایجان غربی بیش از 43 هزار دانشجو در بیش از یکصد رشته در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در حال تحصیل هستند.

در ادامه این نشست روسای مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور آذربایجان غربی به بررسی مسایل و مشکلات مراکز و واحدهای خود پرداختند.

دانشگاه پیام نور مرکز مهاباد با بیش از پنج هزار و 500 دانشجو در بیش از 70 رشته

کارشناسی و کارشناسی ارشد یکی از مراکز بزرگ و مهم پیام نور در غرب کشور به شمار می رود.

شهرستان مهاباد با 215 هزار نفر جمعیت در جنوب آذربایجان غربی و 120 کیلومتری مرکز استان واقع شده است.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 344358