توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
آلودگی هوا در کلانشهر کرج کنترل شده است
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۸
استاندار البرز با اشاره به عملکرد یک ساله دولت تدبیر و امید در راستای کاهش تورم و بهبود اوضاع اقتصادی کشور گفت: از دیگر اقدامات قابل ستایش این دولت کنترل آلودگی هوا در کشور از جمله کلانشهرهایی نظیر کرج و تهران است.
به گزارش عرش نیوز:
سید حمید طهایی در مراسم افتتاحیه سومین نمایشگاه گل و گیاه کرج که پیش از ظهر امروز در محل باغ گل های پارک شهید چمران با حضور نمایندگان کرج در مجلس شورای اسلامی ودیگر مسئولان استانی برگزار شد, اظهار کرد: در جامعه ماشینی و الکترونیکی باید به مقوله طبیعت و حفظ محیط زیست توجه ویژه ای شود.

استاندار البرز با اشاره به استعدادهای بالقوه جوانان البرزی تصریح کرد: می توان با استقاده از پتانسیل های موجود جوانان در جهت حفظ و پاکسازی محیط زیست و طبیعت گام های موثر و قابل توجهی برداشت.

وی افزود: لزوم اتحاد و هماهنگی مردم و مسئولان موجب رشد و تعالی استان در تمام ابعاد اجتماعی، سیاسی و فرهنگی می شود.

طهایی با اشاره به عملکرد یک ساله دولت تدبیر و امید در راستای کاهش تورم و بهبود اوضاع اقتصادی کشور اظهار کرد: از دیگر اقدامات قابل ستایش این دولت کنترل آلودگی هوا در کشور از جمله کلانشهرهایی نظیر کرج و تهران است.

وی با بیان اینکه حفظ و صیانت از محیط زیست وظیفه تمامی ارگان ها و نهادهای دولتی و غیردولتی است, افزود: وضعیت آب وهوایی امسال این دو کلان شهر نسبت به ۱۰ سال گذشته بهبود یافته است.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: این دولت با اعتدال، خرد ورزی و عقل در راستای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی حرکت می کند.

وی تصریح کرد: اطمینان دارم فضای کار و تلاش در استان البرز در آینده ای نه چندان دور بسیار رونق می گیرد.

طهایی دیدار با خانواده شهدا، برگزاری شورای اداری شهرستان های استان البرز و بازدید از واحدهای تولیدی را از جمله مهم ترین برنامه های هفته دولت برشمرد و گفت: امید است با فضای الهی حاکم بر جامعه و اتکا به فرمایشات مقام معظم رهبری به اهداف انقلاب اسلامی دست پیدا کنیم.

نمایشگاه گل و گیاه کرج یک رویداد خاص استانی است

همچنین عباس زارع مدیر عامل سازمان پارک های کرج در این مراسم اظهار کرد: بیش از ۳۰۰ هزار نفر از شهروندان و هموطنان سال گذشته از نمایشگاه گل و گیاه البرز و کرج دیدن کردند.

وی با بیان این که از این نمایشگاه می توان به عنوان یک رویداد خاص استانی نام برد، تصریح کرد: برگزاری این مراسم بدون حمایت شورای شهر اسلامی و شهرداری کرج غیرممکن بود.

زارع گفت: این نمایشگاه در مساحت ۸ هکتار و ۱۸۰ غرفه گل های شاخه بریده، آپارتمانی و محوطه ای آماده ارائه خدمات به مردم است.

مدیر عامل سازمان پارک های کرج با اشاره به سایر برنامه های جنبی و فرهنگی سومین نمایشگاه گل وگیاه، افزود: آموزش عمومی به منظور حفظ، توسعه و بهبود سرانه فضای سبز استان در دستور کار است.

وی گفت: حضور فعال بخش خصوصی در این راستا از نقاط مختلف کشور موجب جذب سرمایه گذاران بیشتر در استان می شود و این مایه خرسندی مسئولان و مردم است.

زارع خاطر نشان کرد: یکی دیگر از اهداف برگزاری این گونه از نمایشگاه ها در سطح وسیع نشان دادن توانایی ها واستعداد های بالقوه بخش خصوصی در کشور است.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 306251
 
 


پربازدیدترین