توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان:
کارت سلامت و پرونده الکترونیک بیمه‌شدگان در اصفهان عملیاتی می‌شود
يکشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۱۲
مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان گفت: کارت سلامت و پرونده الکترونیک بیمه شدگان ۲ اقدام مهم این نهاد در سال آینده است که در راستای خدمات رسانی به بیمه شدگان انجام می‌گیرد.
به گزارش عرش نیوز: محمدعلی دادخواه ظهر امروز در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران رسانه‌های گروهی با اشاره به فعالیت‌های این اداره‌کل اظهار داشت: تعداد بیمه شدگان اصلی تامین اجتماعی استان یک میلیون و یکصد هزار نفر هستند که در این راستا همطراز استان تهران هستیم.

وی با اشاره به ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار نفری تامین اجتماعی استان اصفهان افزود: تعداد بیمه شدگان خودپرداز زیر پوشش تامین اجتماعی استان اصفهان ۴۰۰ نفر هستند که شامل قالی بافان، کارگران ساختمانی، رانندگان و مشاغل آزاد هستند.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان بیان کرد: آنها نیز می‌توانند تا پایان سال با دریافت رمز الکترونیک به صورت غیرحضور بیمه خود را پرداخت کنند.

وی با اشاره به بدهی ۶۲ میلیارد تومانی شرکت اتوبوسرانی در قالب حق بیمه و جریمه گفت: با واگذاری قطعه زمینی ۵ هکتاری در محدوده شهرک شهید کشوری برای احداث بیمارستان فوق تخصصی تامین اجتماعی این بدهی به صورت تهاتری پرداخت شد.

دادخواه بیان کرد: تا پایان سال ۳ شعبه اصلی تامین اجتماعی در شهرهای چادگان، فولادشهر و پیربکران افتتاح شد که با احتساب این شعب تعداد شعب اصلی تامین اجتماعی استان به ۴۳ شعبه می‌رسد.

وی به افزایش تعداد دفاتر کارگزاری تأمین اجتماعی در سطح استان اشاره کرد و گفت: ۳ دفتر در شهرهای زرین شهر، خمینی شهر و فلاورجان تا پایان سال افتتاح می‌شود.

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان به تقلیل مستمری بگیران بیمه بیکاری از ۲۱ هزار نفر در سال ۹۲ به ۱۶ هزار و ۷۰۰ نفر در سال جاری اشاره کرد و گفت: ۶۵ نفر بازرس از ابتدای سال تاکنون ۱۴۵ هزار بار در سطح به بازرسی و کنترل پرداخته‌اند.

دادخواه از تقسیط بیمه سربازی در کلیه شعب تامین اجتماعی خبر داد و گفت: کسانی مشمول این بیمه می‌شوند که قبل از خرداد سال ۸۵ سربازی رفته و قبل از آن بیمه پرداخت نکرده‌اند. همچنین زنان بیمه‌پرداز خانه‌دار اصفهان ۲ هزار و ۸۰۰ نفر هستند و محدودیتی برای بیمه زنان خانه دار وجود ندارد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 362150