توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس مجلس سالروز پیروزی جبهه مقاومت در جنگ ۳۳ روزه را به سید حسن نصرالله تبریک گفت
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۱
رئیس مجلس شورای اسلامی، در پیامی به سید حسن نصرالله سالروز پیروزی جبهه مقاومت در جنگ ۳۳ روزه را تبریک گفت.
به گزارش عرش نیوز به نقل از فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی، در پیامی سالروز پیروزی جبهه مقاومت در جنگ 33 روزه علیه رژیم صهیونیستی را تبریک گفت، که متن آن به شرح زیر است:

حجت الاسلام و المسلمین جناب آقای سید حسن نصرالله

دبیرکل محترم حزب الله لبنان

السلام علیکم و رحمة ‌الله و برکاته

با کمال خرسندی، مایلم فرا رسیدن سالروز حماسه بزرگ پیروزی رزمندگان مقاومت اسلامی لبنان در نبرد افتخار آمیز33 روزه (موسوم به حرب تموز ) بر رژیم اشغالگر صهیونیستی را به جناب­عالی و جوانان متدین، غیور و سلحشور مقاومت اسلامی صمیمانه تبریک و تهنیت گویم.

با گذشت سال­ها از این پیروزی غرورآفرین و آشکار شدن ابعاد نظامی ـ اطلاعاتی این نبرد تاریخی و سترگ، استراتژیست­ های نظامی، ملت های آزاده و به­ ویژه امت اسلامی با غرور و افتخار بر اهمیت راهبردی این حماسه جاودانی می نگرند.

بی­ تردید، امدادهای غیبی ، راهبری اندیشمندانه جناب­عالی و ایثارِ دلاوران سلحشور مقاومت اسلامی لبنان، این حماسه بی­بدیل را در سطرسطر تاریخ معاصر مقاومت اسلامی با افتخار رقم زده است و علاوه بر آنکه عزت و سربلندی برای کشور لبنان به ارمغان آورده، فصل نوینی بر تاریخ مبارزات ملتهای مسلمان علیه اشغالگران صهیونیست و حامیان آنها گشوده است.

این­جانب، به نمایندگی از ملت بزرگ ایران و نمایندگان مجلس­ شورای­اسلامی بار دیگر این پیروزی بزرگ را به جناب عالی و فرماندهان و حماسه آفرینان این نبرد عظیم، تبریک و تهنیت می‌گویم.

فرصت را مغتنم شمرده؛ از خداوند منان برای شهدای مقاومت علو درجات، برای جناب­عالی سلامت و سعادت و برای زنان و مردان عرصه مقاومت توفیق روزافزون و برای مردم مقاوم لبنان غرور و سربلندی مسألت دارم.

علی لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/
کد مطلب: 392157