توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم لامرد: گروه ۵+۱ تاکنون به هیچ یک از تعهدات خود عمل نکرده است
پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۵۳
نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی گفت: ایران براساس برنامه زمان‌بندی به تهعدات خود عمل کرده و حال باید منتظر پاسخ مثبت از طرف غربی باشیم ولی گروه ۵+۱ تاکنون به هیچ یک از تعهدات خود در قبال ایران عمل نکرده‌ است.
به گزارش عرش نیوز سید موسی موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با بیان اینکه موافق تمدید یا ادامه مذاکرات نیستیم، اظهار کرد: آمریکا باید دست از زیادی‌خواهی‌ خود بردارد و بیش از این حقوق ملت ایران را پایمال نکند زیرا این فرصت را داشته است که منطقی به موضوعات مطرح شده در مذاکرات بپردازد.

وی با بیان اینکه نتیجه مذاکره ایران با گروه ۵+۱ باید در زمان مقرر اعلام شود، گفت: ایران براساس برنامه زمان‌بندی به تهعدات خود عمل کرده و حال باید منتظر پاسخ مثبت از طرف غربی باشیم ولی گروه ۵+۱ تاکنون به هیچ یک از تعهدات خود در قبال ایران عمل نکرده‌ است.

موسوی با بیان اینکه همه در ایران خواهان ادامه روند مذاکرات هستند به شرطی که منافع ملت ایران تامین شود، خاطرنشان کرد: بنا به فرموده مقام معظم رهبری اگر مذاکرات به نتیجه رسد اما اگر مذاکرات به نتیجه نرسد ظرفیتی به نظام اضافه می‌شود کما اینکه هیچ ضمانتی برای اجرای تعهدات آمریکائیان و غرب وجود ندارد.

وی بیان کرد: در مذاکرات هسته‌ای درباره موشک‌های نظامی و عدم وجود حقوق بشر در ایران نیز به میان کشیده شده است، در صورتی که این بحث‌ها منطقی نیست و ارتباطی با موضوع مذاکره ندارد.

نماینده مردم لامرد در مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره‌کننده تمام تلاش خود را برای نشان دادن حقانیت خود به جهانیان به کار می‌گیرد باید در این چند روزه باقی مانده با تمام قدرت مذاکرات را در مسیر عزت و سربلندی ملت ایران ادامه دهیم.

منبع تسنیم
کد مطلب: 332559