توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کرج جرم‌خیزترین شهرستان البرز
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۴۷
فرمانده‌ی انتظامی شهرستان کرج گفت: حفظ امنیت روانی شهروندان به میزان تأمین امنیت فیزیکی آنان اهمیت دارد.
 
عرش نیوز به نقل از ایسنا،سرهنگ «سیدحسین سیدحقیقی»، اظهار کرد: شهرستان کرج به نسبت سایر شهرستان‌های استان جمعیت بیشتری را در خود جا داده که بیشتر آنها بومی این شهرستان نیستند.

 
وی افزود: تنوع قومیتی و جمعیت زیاد این شهرستان باعث شده که 75 درصد جرائمی که در البرز به وقوع می‌پیوند، در این شهرستان به ثبت برسد.

 
سیدحقیقی خاطرنشان کرد: پیش از شهرستان شدن فردیس 92 درصد مجموع جرائم استان البرز در کرج به‌وقوع می‌پیوست اما با مستقل شدن فردیس به‌عنوان پنجمین شهرستان البرز از آمار وقوع جرم در کرج کاسته شد.

 
وی ادامه داد: آرامش شهروندان تنها به حفظ امنیت فیزیکی آنان محدود نمی‌شود، چون تا زمانی که افراد به‌لحاظ روانی در آرامش به سر نبرند امنیت فیزیکی آنها آن طور که باید و شاید مورد توجه قرار نمی‌گیرد از همین‌رو مجموعه‌ی نیروی انتظامی به همان میزان که به تأمین امنیت فیزیکی شهروندان اهمیت می‌دهد برای تأمین امنیت ذهنی و روانی آنان نیز تلاش می‌کند.

 
سیدحقیقی تصریح کرد: با راه‌اندازی مرکز فوریت‌های پلیسی استان البرز بازه‌ی ابلاغ مأموریت‌ها و زمان خدمات‌رسانی مأموران پلیس به شهروندان کرجی به میزان قابل توجهی کاهش یافته که بدون شک این امر در افزایش امنیت روانی مردم تأثیر مثبت زیادی دارد.

 
این مسئول خاطرنشان کرد: باید شرایطی ایجاد شود که مردم پلیس را دوست و یاور خود در همه‌ی امور بدانند و برای افزایش ضریب امنیت در محدوده‌ی زندگی خود با علاقه با این مجموعه همکاری کنند.
کد مطلب: 293157