توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
همایش «پژوهش در حوزه توسعه‌سازمانی و مدیریت منابع در نظام سلامت ایران» در شاهرود آغاز شد
چهارشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۰۵
همایش معاونین سیاسی استانداری‌های سراسر کشور نخستین همایش کشوری «پژوهش در حوزه توسعه‌سازمانی و مدیریت منابع در نظام سلامت ایران» در شاهرود آغاز شد و این همایش در دو روز برگزار می‌شود.
به گزارش عرش نیوز، سید عباس موسوی صبح امروز در این همایش اظهار داشت: 55 طرح بهداشتی درمانی در این دانشگاه در حال احداث است.

 
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از لحاظ توسعه زیرساخت‌ها سال گذشته در کشور رتبه برتر را کسب کرد.

 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود با اشاره به میزان پوشش این دانشگاه در استان سمنان گفت: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود 56 درصد از مساحت استان سمنان را پوشش می‌دهد.

 
موسوی با اشاره به رتبه علمی بالای این دانشگاه گفت: مقاله‌های علمی متعددی از این دانشگاه در مجله‌های علمی چاپ‌شده است و در حال حاضر نیز چاپ این مقاله‌ها رو به افزایش است.

 
وی خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی شاهرود سه بیمارستان و یک مرکز درمانی را در شهرستان‌های شاهرود و میامی و چهار دانشکده را تحت پوشش دارد.

 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود از اخذ پروانه تأسیس 2 شرکت دانش‌بنیان در این دانشگاه نیز خبر داد.

 
به گزارش تسنیم؛ نخستین همایش کشوری پژوهش در حوزه توسعه‌سازمانی و مدیریت منابع در نظام سلامت ایران به مدت 2 روز و در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه در شاهرود برگزار می‌شود.

 
در این همایش دانشگاه‌های علوم پزشکی سمنان، مازندران، بابل، گیلان و گلستان در برگزاری این کنگره با دانشگاه علوم پزشکی شاهرود همکاری می‌کنند.

 
300 مقاله به دبیرخانه این همایش ارسال‌شده و از این تعداد 15 مقاله به‌صورت سخنرانی و 60 مقاله هم به‌صورت پوستر ارائه می‌شود.
کد مطلب: 391158