توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس پلیس راه استان سمنان خبر داد
لغزندگی محورهای ارتباطی سمنان/ عوامل راهداری در حال نمک‌پاشی هستند/ مأموران با خودروهای بدون زنجیر چرخ برخورد می‌کنند
يکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۱
رئیس پلیس راه استان سمنان از لغزندگی محورهای ارتباطی سمنان و نمک‌پاشی عوامل راهداری خبر داد و گفت: مأموران با خودروهای بدون زنجیر چرخ برخورد می‌کنند.
 
به گزارش عرش نیوز،حسن خسروجردی دقایقی پیش اظهار داشت: از امروز ریزش برف را در محورهای کوهستانی استان شاهد بودیم و محور سمنان به دامغان در محدوده گردنه آهوان هم‌اکنون ریزش برف و مقداری از راه هم یخ‌زدگی دارد.
 
وی تصریح کرد: نیروهای پلیس راه استان سمنان در طول محور مستقر و عوامل راهداری نیز در حال نمک‌پاشی هستند و مورد خاصی در این مسیر وجود ندارد.
 
رئیس پلیس راه استان سمنان افزود: در محور شهمیرزاد به فولادمحله ریزش برف وجود دارد و در محور سمنان به فیروزکوه نیز برف جاده را سفیدپوش کرده است؛ البته در این مسیر بارش برف قطع شده، ولی سطح جاده لغزنده است.
 
خسروجردی بیان کرد: در سایر نقاط استان سمنان هم ریزش خفیف برف را داشتیم که سطح جاده‌ها لغزنده است و رانندگان باید با سرعت مطمئنه و مجاز رانندگی کنند.
 
وی تصریح کرد: یکی از مواردی که رانندگان باید توجه داشته باشند، همراه داشتن تجهیزات زمستانی به‌ویژه زنجیر چرخ است؛ بعضی از رانندگانی که در محورهای کوهستانی تردد می‌کنند، متأسفانه زنجیر چرخ همراه ندارند و نیروهای پلیس راه علی‌رغم میل باطنی خود با این افراد برخورد می‌کنند تا هم برای خودشان و هم برای دیگران خطر ایجاد نشود.
 
رئیس پلیس راه استان سمنان گفت: نیاز است راننده‌های جاده‌ای به این امر توجه ویژه داشته باشند؛ یکی از مشکلاتی که در این ایام داریم، این بوده که زمانی که شرایط جاده‌ها نامساعد است و بحث لغزنده بودن محورها و همچنین واژگونی خودروها پیش می‌آید، متأسفانه رعایت مقررات انجام نگرفته و عده‌ای هم برای خودشان و هم برای دیگران مشکل ایجاد می‌کنند./خبرگزاری فارس
کد مطلب: 391752