توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
خطیب موقت نماز جمعه سمنان:
انقلاب اسلامی زلزله سیاسی و اجتماعی بزرگی را در خاورمیانه ایجاد کرد
جمعه ۱۱ تير ۱۳۹۵ ساعت ۲۰:۵۳
امام‌جمعه موقت سمنان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی زلزله سیاسی و اجتماعی بزرگی را در خاورمیانه ایجاد کرد گفت: امروز با مقاومت امت مسلمان در برابر دسیسه‌‌های استکباری می‌بینیم که شعار پوچ "نیل تا فرات" در اسرائیل "محصور" شده است.

به گزارش عرش نیوز از سمنان، حجت‌الاسلام محمدباقر عبدوس ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سمنان که در مصلی نماز جمعه این شهر برگزار شد اظهار داشت: دشمنان ظالم اسلام ناب محمدی از حضور گسترده ملت‌های اسلامی در راهپیمایی روز قدس هراس زیادی دارند و همواره در دلهره هستند.

وی با اشاره به اینکه مهم‌ترین پیام روز قدس، انسجام و یکپارچگی امت اسلام در برابر استکبار است، از این اتحاد به‌عنوان راه‌حل نابودی رژیم صهیونیستی نام برد و گفت: راهپیمایی روز جهانی قدس در استان سمنان به نحو بسیار مطلوب و با حضور گسترده مردم برگزارشده است و این حضور بیانگر وفاداری امت مسلمان جهان با آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی ایران است؛ چراکه روز جهانی قدس یادگاری ارزشمند از امام خمینی (ره) است.

امام‌جمعه موقت سمنان بابیان اینکه حضور در راهپیمایی روز قدس به امنیت کشورمان نیز کمک می‌کند تصریح کرد: گرامیداشت روز قدس امنیت ایران را دوچندان کرده است.

عبدوس با اشاره به اینکه با اشاره به اینکه به‌زودی پیش‌بینی مقام معظم رهبری مبنی بر نابودی رژیم صهیونیستی و آزادی قدس شریف، با اتحاد امت اسلامی محقق می‌شود تصریح کرد: امروز «نیل تا فرات» در اسرائیل «محصور» است.

وی با اشاره به اینکه برخی افراد در داخل و خارج از کشور به دنبال حذف شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل هستند تأکید کرد: این شعارها نباید در میان جهان اسلام فراموش شود و ملت بیدار و هوشیار ایران اسلامی نیز هرگز فریب این حرف‌ها که برخاسته از تفکر حیله‌گرانه استکبار جهانی است را نمی‌خورد.

امام‌جمعه موقت سمنان بابیان اینکه انقلاب اسلامی زلزله سیاسی و اجتماعی بزرگی را در خاورمیانه ایجاد کرده است تصریح کرد: ملت انقلابی ایران اسلامی از ابتدای انقلاب اسلامی باروحیه انقلابی خود شعار «نه شرقی؛ نه غربی» سر داده و در برابر زورگویی‌های همه ظالمان جهانی ایستاده است و این افتخار بزرگی برای ما به شمار می‌رود.

داعش فتنه عجیب استکبار در منطقه است

امام‌جمعه موقت سمنان با اشاره به جنایات تروریست‌های تکفیری در عراق و سوریه بیان کرد: داعش فتنه عجیب استکبار در منطقه است.

عبدوس بابیان اینکه دشمن با جنگ‌های نیابتی به دنبال تضعیف نظام اسلامی است تأکید کرد: هدف نهایی استکبار از جنگ‌های نیابتی در منطقه دست‌یابی به کشور ایران است.

وی از حضور تروریست‌های تکفیری به‌عنوان فرصتی مهم برای جمهوری اسلامی ایران یادکرد و افزود: اگر مدافعان حرم در سوریه جلوی جنایات این تروریست‌های کافر را نمی‌گرفتند؛ امروز می‌بایست در داخل کشور با داعش و تروریست‌های تکفیری می‌جنگیدیم.

امام‌جمعه موقت سمنان با اشاره به اینکه راهپیمایی روز جهانی قدس نمونه‌ای از وحدت و یکپارچگی امت اسلام در برابر دسیسه‌های استکباری است خطاب به تروریست‌های تکفیری منطقه اظهار داشت: گروهای تروریستی تکفیری باید از حضور یکپارچه امت مسلمان درس گرفته و از جنایات خود دست بردارد.

کد مطلب: 390690