توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس پلیس راهور:
۹۰۰ هزار زائر اربعین تاکنون به کشور بازگشتند
چهارشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۳
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: ۹۰۰ هزار زائر اربعین تاکنون به کشور بازگشتند که با همکاری ارگان‌ها و نهادهای مختلف خدمات موثری به آن‌ها ارائه شد.
به گزارش عرش نیوز؛سردار اسکندر مومنی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امنیت مرزها در ایام اربعین حسینی(ع) بسیار بالا بود اظهار داشت: امنیت در این ایام به‌ گونه‌ای تأمین شده‌ بود که بسیاری از افراد خودروی شخصی خود را با امنیت خاطر در مرزها رها کردند.

رئیس پلیس راهور با اشاره به اینکه اقدامات پلیس در این ایام تجلی و نمایش فعالیت جهادی بود عنوان کرد: استقرار بیمارستان صحرایی و ارائه خدمات امدادی از جمله اقدامات پلیس در چارچوب وظایف و اقدامات فوق‌العاده آن در ایام اربعین بود.

سردار مومنی اقدامات پلیس در ارتقا امنیت زائران در مراسم اربعین را نمایش قدرت جهان اسلام و مدیریت عالی در مدیریت بحران عنوان کرد و افزود: ارائه خدمات به زائران در استان‌ها با حمایت تمامی ارگان‌ها و نهادها از جمله هلال احمر و راهداری انجام شد.

رئیس پلیس راهور با بیان اینکه خدمتگزاری به زائران از افتخارات پلیس است عنوان کرد: کاهش تصادفات در ایام اربعین از بزرگترین فعالیت‌های بین بخشی بود که با همکاری و تلاش نهادهای مختلف به نتیجه رسید.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 344196