توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیر کل بهزیستی استان زنجان خبر داد
فعالیت 176 مهد کودک زیر نظارت بهزیستی در استان زنجان
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۰
مدیر کل بهزیستی استان زنجان گفت: در استان زنجان 176 مهد کودک زیر نظارت بهزیستی در استان فعالیت دارند.
به گزارش عرش نیوز به نقل از فارس،مرتضی مکاریان امروز در زنجان اظهار داشت: در حوزه اجتماعی 2 هزار و 228 زن سرپرست خانوار زیر پوشش بهزیستی قرار دارد.

 
مدیر کل بهزیستی استان زنجان با اشاره به اینکه 570 هزار ریال کف پرداخت بهزیستی  به زنان سرپرست خانوار است، تصریح کرد: میزان این پرداخت تا مبلغ یک میلیون و 200 هزار ریال افزایش پیدا می‌کند.

 
این مسئول با بیان اینکه 918 زن سرپرست خانوار زیر پوشش بیمه تامین اجتماعی قرار گرفته است، خاطر نشان کرد: در سه ماهه نخست سال جاری مبلغ یک میلیارد و 431 میلیون ریال برای بیمه این افراد هزینه شده است.

 
وی با اشاره به اینکه بهزیستی خواستار افزایش زنان سرپرست خانوار زیر پوشش تامین اجتماعی است، اضافه کرد: متاسفانه تامین اجتماعی استان زنجان در این مورد با بهزیستی همکاری لازم را ندارد.

 
مدیر کل بهزیستی استان زنجان ادامه داد: اگر اعتبارات مربوط به بیمه زنان سرپرست خانوار در استان زنجان هزینه نشود در استان‌های دیگر مصرف خواهد شد.

 
مکاریان با بیان اینکه 18 گروه همیار زنان سرپرست خانوار در استان وجود دارد، عنوان کرد: در سال جاری این گروه‌ها از نظر کمیت و کیفیت بهبود خواهند یافت.

 
این مسئول با بیان اینکه در استان زنجان 176 مهد کودک زیر نظارت بهزیستی فعالیت می‌کنند، اعلام کرد: این مراکز در سال گذشته 6 هزار و 230 کودک را در خود جای داده است.
کد مطلب: 288595