توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس جمعیت هلال‌احمر طبس:
مردم طبس برای ساخت مراکز درمانی عتبات عالیات همکاری کنند
سه شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۱۳
رئیس جمعیت هلال‌احمر طبس از جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای ساخت مراکز درمانی در عتبات عالیات توسط واحد داوطلبان این جمعیت خبر داد.
به گزارش عرش نیوز؛حسین‌علی فخاری صبح امروز در بازدید از این صندوق‌ها در جمع خبرنگاران اظهار داشت: صندوق‌های کمک به ساخت مراکز درمانی در عتبات عالیات در شهرستان طبس استقرار یافت.

وی با اشاره به مشارکت 2 پرسنل و 8 داوطلب در محل استقرار صندوق ها، افزود: صندوق‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی توسط واحد داوطلبان جمعیت هلال‌احمر شهرستان طبس در آستان حسین‌بن موسی الکاظم (ع) و در مسیر حرکت عزاداران و زائران امام رضا (ع) استقرار یافت.

رئیس جمعیت هلال‌احمر طبس با اشاره به اینکه جمع‌آوری کمک‌های مردمی تا پایان ماه صفر ادامه دارد، بیان کرد: مردم خیر و نیکوکار شهرستان می‌توانند کمک‌های خود را به حساب ویژه هلال احمر برای ساخت درمانگاه در عتبات به شماره 700080004 بانک رفاه واریز کنند.

فخاری همچنین از استقرار چادرهای سلامت در کنار ایستگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی با هدف تجلی فعالیت خیرخواهانه و بشردوستانه جمعیت خبر داد.

وی تصریح کرد: یک پزشک، 2 پرسنل و 8 نفر از داوطلبان با حضور در چادرهای سلامت نیز با اجرای تست فشار خون آماده ارائه خدمات به زائران و عزاداران هستند.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 343593