توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس بنیاد مسکن گنبدکاووس:
۱۰ هزار واحد مسکونی روستایی در گنبدکاووس مقاوم‌سازی شد
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۳۴
رئیس بنیاد مسکن گنبدکاووس گفت: از ابتدای طرح مقاوم سازی واحدهای مسکونی روستایی تاکنون در شهرستان گنبدکاووس ۱۰ هزار خانه روستایی مقاوم‌سازی شده است.

به گزارش عرش نیوز؛ولی الله رضایی اظهار داشت: از این تعداد در 9 ماهه امسال  500 واحد مسکونی روستایی نوسازی ومقاوم‌سازی شده است.

وی با اشاره به نیاز بخش زیادی از واحدهای مسکونی روستایی شهرستان گنبدکاووس افزود: این تعداد از خانهها برای نوسازی یا مقاوم سازی 12.5 میلیون تومان تسهیلات با کارمزد 15 درصد دریافت کرده‎اند.

رئیس بنیاد مسکن گنبدکاووس تصریح کرد: محدودیتی برای پرداخت تسهیلات برای مقاوم‌سازی خانههای روستایی وجود ندارد و متقاضیان بلافاصله می‌توانند وام خود را دریافت کنند.

وی تاکید کرد: توجه بیشتر به اجرای طرح‌های هادی روستائی برای  کاهش خسارات حوادث، افزایش سطح رفاه روستائیان و ممانعت از مهاجرت به شهرها ضروری است.

رضایی اظهار کرد: برای تکمیل طرح‌های هادی نیمه تمام و اولویت‌دار جدید شهرستان گنبدکاووس به بیش از 180 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

رئیس بنیاد مسکن گنبدکاووس تصریح کرد: با اجرای طرح هادی، چهره روستا متحول می‌شود و عمران و آبادانی در روستا رونق می‌گیرد و امیدواریم این طرح بتواند گامی موثر در راستای ماندگاری روستائیان در روستاها باشد.


منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 354366