یوم الله ۹ دی تداوم انقلاب اسلامی را بیمه کرد
دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۶:۴۲
فرمانده سپاه ناحیه آستارا گفت: یوم الله ۹ دی نظام اسلامی را تثبیت و تداوم انقلاب اسلامی را بیمه کرد.
به گزارش عرش نیوز، احمد رضا منشوری امروز در جمع بسیجیان این شهرستان با اشاره به حماسه تاریخ ملت غیور ایران در روز 9دی اظهار کرد: حماسه عظیم نهم دی ماه، تجلی قدرت الهی و نقطه عطف تاریخ سراسر افتخار نظام اسلامی بود که با حضورخود جوش مردم خود را نشان داد.

وی با بیان اینکه این روز بزرگ، مصداق بارز"ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم" است افزود: حماسه عظیم ملت ولایتمدار ایران اسلامی روز تجلی نسل جدید انقلاب در میدان پاسداری از اسلام و انقلاب و نظام اسلامی و  ولایت فقیه بود.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا، حماسه 9 دی را نشانه عشق مردم به ولایت و رهبری دانست و خاطر‌نشان کرد: مردم با لبیک به آرمان های انقلاب اسلامی و منویات رهبر فرزانه انقلاب،عاملان فتنه 88 را برای همیشه خفه کردند.

منشوری با تاکید بر اینکه فتنه 88 حاصل بی بصیرتی عده‌ای از عوام و دنیا پرستی برخی خواص بود افزود: در فتنه 88 عده کمی همراه جریان فتنه شدند و خساراتی را به نظام اسلامی تحمیل کردند ولی بصیرت و هوشیاری مردم، فتنه آنها را رسوا و خاموش کرد.وی خاطرنشان کرد: حوادث عاشورای 88 حاصل بی بصیرتی عده‌ای از عوام جامعه و دنیا پرستی برخی از خواص بود که با اعمال ننگین خود دل ملت ایران را به درد آوردند.

فرمانده سپاه ناحیه آستارا، حضور مردم در مراسم 9 دی را نشانه تجدید میثاق با ولایت دانست و افزود:  حماسه 9دی در تاریخ ایران اسلامی یک روز ماندگار و فراموش نشدنی است.

منشوری با تقدیر از حضور پرشور مردم در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی، گفت: مردم با حضور پرشور خود در بزرگداشت حماسه 9دی بار دیگر با آرمان های انقلاب و شهدا و ولایت فقیه تجدید بیعت کردند./تسنیم
کد مطلب: 184464