توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سردار روشنی: سخنان اوباما برای نابودی داعش دروغ بزرگ بود / جنایات رژیم صهیونیستی را آمریکا هدایت می‌کند
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۴
معاون اجرایی نیروی انسانی سپاه گفت: سخنان اوباما برای نابودی داعش دروغ بزرگ بود.
به گزارش عرش نیوز،
سردار داوود روشنی با حضور در منزل شهید علی‌اکبر رافعی با ادای احترام به مقام شامخ شهید رافعی، اظهار داشت: هر یک از این شهیدان ستون‌های محکمی برای نظام و انقلاب هستند و ما هرچه داریم و هرچه در آینده به دست خواهیم آورد، به برکت خون شهداست.

وی همچنین با حضور در مراسم ترحیم یکی از همشهریانش در مسجد امیرالمومنین و مسجد خلیفه بیگی با قرائت فاتحه‌ای به خانواده و وابستگان مرحومین تسلیت گفته و از خداوند منان برای آنها طلب صبر کرد.

وی همچنین به دعوت مردم روستای الله حق در جمع صمیمی این اهالی شرکت کرده و در مورد نهضت و قیام امام حسین (ع) به بیان مطالبی پرداخت.

روشنی سپس ضمن دیدار با اهالی روستای اسب‌فروشان به دیدار خانواده شهید مونسی در این روستا رفت.

معاون اجرایی نیروی انسانی سپاه در این دیدار عنوان کرد: شهدا، نهضت حسینی را زنده نگه داشتند و شهادت در راه اسلام برای همه ما افتخار است.

وی بیان کرد: شهادت در راه خداوند چیزی نیست که بتوان آن را با سنجش‌های بشری و انگیزه‌های مادی ارزیابی کرد.

روشنی در ادامه با اشاره به جنایات رژیم جعلی و فاسد صهیونیستی و حمایت آمریکای جنایتکار از این رژیم کودک‌کش، متذکر شد: آمریکا و رژیم صهیونیستی دست‌شان در یک کاسه است و جنایات مختلفی که در دنیا اتفاق می‌افتد، از سوی آمریکا و هم‌پیمانانش است.

وی اضافه کرد: آمریکا بزرگترین حامی تروریسم است و سازمان‌های «سیا» و «موساد» در ایجاد گروه تروریستی داعش نقش غیرقابل انکاری داشته‌اند و هنوز هم از این گروه تروریستی حمایت جانانه می‌کنند؛ سخنان رئیس جمهور آمریکا مبنی بر مبارزه و نابودی داعش یک دروغ بزرگ بود و اوبامای جنایتکار تنها برای انحراف افکار مردم جهان این سخنان را بر زبان راند.

منبع: فارس
کد مطلب: 339660