توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه در جمع مردم اهواز:
ایجاد انحراف در مسیر انقلاب راهبرد نهایی اصلاح طلبان آمریکایی است
چهارشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۴
مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه گفت: در طول تاریخ انقلاب فتنه گران ۳ راهبرد اصلی ایجاد شبهه برای فتنه انگیزی، ایجاد بدعت و بعد به وسیله بدعت به دنبال ایجاد انحراف در مسیر انقلاب هستند.
به گزارش عرش نیوز؛حجت‌الاسلام والمسلمین حیدر مصلحی در سالگرد یوم الله 9 دی که شامگاه سه شنبه با حضور جمعی از مردم اهواز در مسجد امام حسن عسگری(ع) اهواز برگزار شد اظهار داشت: در طول تاریخ حرکت انسان شاهد ریزش‌ها بودیم و آن به دلیل عدم تشخیص حق است و اینکه در طول دوران ائمه و پیامبر اکرم (ص) می‌بینیم افرادی چون طلحه و زبیر کم می‌آورند از همین قاعده است و یا شخصی مثل اسامه که فرمانده جنگ در دوران پیامبر (ص) بود در زمان امام علی (ع) کم می‌آورد.

وی افزود: ریزش امری طبیعی است و نباید از ریزش افراد در طول حرکت بترسیم و افرادی که در مسیر حق هستند به فرموده امام علی (ع) قلیل هستند و نباید از این وحشت کرد و این طبیعت مسیر است و در طول انقلاب هم افرادی زیادی را شاهد هستیم که ریزش کردند.

وزیر سابق اطلاعات بیان کرد: تفکر و ماهیت تکفیری‌ها نشات گرفته از تفکر صهیونیست بین الملل است و این صهیونست بین الملل مختص یهود نیست بلکه در مسیحی، سنی و شیعه نیز این صهیونیست بین الملل نفوذ کرده و شیعه لندنی از همین تفکر نشات می‌گیرد.

وی گفت: ترس مستکبرین از مسیری است که انقلاب اسلامی آغاز کرده است و آن این است که امروز تمامی اندیشمندان جهان مجذوب انقلاب اسلامی شدند چرا که اسلام جوابگوی همه بن بست‌های است که در دنیا وجود دارد و استکبار از این جذب متفکرین جهان سمت اسلام به مرکزیت ایران می‌ترسد.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: انقلاب اسلامی امروز به مثابه پیراهن یوسف است که بوی از یک یوسف را در جهان منتشر می‌کند و ضمانت این پیراهن یوسف هم خون شهدای انقلاب است.

وی عنوان کرد: در دنیای امروز عربستان به شدت برای تبلیغ اسلام در کشورهای غیر مسلمان هزینه می‌کند ولی به نتیجه نرسیده است و آن به خاطر بی‌خاصیتی آن است ولی امروز هرجا نهج البلاغه می‌رود تحول ایجاد می‌کند.

مصلحی تصریح کرد: در مقابله با فتنه 88 مردم با بصیرت حاضر شدند و جواب عده‌ای که با برگزاری جلسات 5-6 نفره به دنبال فشار به رهبری بودند را دادند و یا یکی از افراد که شاخص است فردای انتخابات با 4 نفر با یکی از سران فتنه جلسه می‌گذارد و می‌گوید من در جلسه تنفیذ احمدی‌نژاد شرکت نمی‌کنم و شما هم نباید کوتاه بیایید و محکم تا تغییر رهبری استقامت کنید.

وی بیان کرد: در طول تاریخ فتنه گران 3 راهبرد اصلی ایجاد شبهه برای فتنه انگیزی، ایجاد بدعت و بعد به وسیله بدعت به دنبال ایجاد انحراف در مسیر انقلاب هستند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه تأکید کرد: در انتخابات سال 88 فردی مثل آقای هاشمی که در مناصب‌های مختلف اجرایی و مقننه در کشور حضور دارند و می‌دانند به هیچ وجه امکان تقلب اثرگزار وجود ندارد چند ماه قبل انتخابات بحث صیانت آرا را مطرح می‌کند.

وی افزود: اصلاح طلبان آمریکایی قبل انتخابات شبهه ایجاد کردند و هنوز انتخابات تمام نشده موسوی بر طبق طراحی‌های قبلی اعلام پیروزی می‌کند این برخلاف مسیر مشخص انتخابات است و این خود بدعت است.

وزیر سابق اطلاعات گفت: علی رغم هشدارهای داده شده فتنه ایجاد شد و حتی مقام معظم رهبری با استفاده از جایگاه خود زمان بررسی به شکایات انتخاباتی را 5 روز تمدید کردند که به نوعی اتمام حجت با سران فتنه بود.

وی عنوان کرد: فتنه گران و اصلاح طلبان امریکایی برای ضربه زدن به ارزش‌های اسلامی همواره 17 موضوع را هدف قرار دادند که به این شرح هستند تبلیغ بر علیه نظام، توهین به امام خمینی (ره)، توهین به مراجع تقلیدو تشکیک در مشروعیت اصل ولایت فقیه.

مصلحی همچنین، ابراز وجود استبداد داخلی، زیر سوال بردن مشروعیت حکومت دینی تهدید نظام به براندازی، ادعای نقض حقوق بشر در ایران و سیاه نمایی نسبت به جامعه را از دیگر راهبردهای آنان است.

وی با اشاره به ترویج نظریه جدایی دین از سیاست و مسخره معنویت و دین مردم که چند روز پیش یکی از نشریات ارگان‌ها دست به تمسخر مراسم اربعین زده بود گفت تبلیغ علیه تشیع علوی و تشویق مردم به ابتذال و تمسخر سوگواری امام حسین (ع) موارد دیگری از اقدامات فتنه گران است.

وزیر سابق اطلاعات با اشاره به مواردی از توهین به ائمه اطهار  زیر سوال بردن عملکرد امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری و تشویق مسئولین نظام به خروح از حاکمیت، تحصن مجلس ششم را جزئی از این راهبردها مطرح کرد.

وی گفت: در فتنه 88 از ضد انقلاب تا بهایی و سلطنت طلب همه و همه حضور داشتند که لطف خدا و عنایات امام زمان (عج) و مدیریت فوق العاده رهبری و حضور مردم در 9 دی فتنه را کور کرد و وقت‌شناسی و موقعیت‌شناسی مردم و رهبری کار فتنه را تمام کرد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 349263