توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ارشد نظامی آجا در منطقه اصفهان:
هواپیمای جاسوسی آمریکایی توسط پدافند هوایی ارتش هشدار گرفت
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۱:۱۸
ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری گفت: ۲ روز گذشته در حاشیه برگزاری عملیات محمد رسول الله(ص) مرکز پدافند هوایی به هوایپمای یو۲ آمریکایی هشدار داد.
به گزارش عرش نیوز: امیر سرتیپ دوم رضا جهادی ارسی ظهر امروز در جمع خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: خوشبختانه ما شاهد این هستیم که ملت ما با وجود شرایط سخت اقصادی به توسعه و پیشرفت مناسبی دست یافته و تحریم‌ها کارساز نبوده است. با توجه به اینکه ریاست جمهوری روز گذشته تأکید داشتند که ما از نظر اقتصادی پیشرفت مناسبی داشتیم و ما نیز از همین رو اعلام می‌کنیم که ما پیشرفت نظامی مناسبی داشتیم.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری رزمایش محمد رسول‌الله(ص) ادامه داد: برگزاری این رزمایش در ایجاد شرایط امن در منطقه کمک کرده می‌تواند امنیت مناسبی از لحاظ اقتصادی در دریا‌ها و سطح منطقه داشته باشد. ایران جایگاهی برای هراس نداشته و از همین رو بوده که کشور‌های منطقه به‌سمت ما آمده‌اند.

ارشد نظامی ارتش جمهوری اسلامی ایران در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: معنویت یک اصل مهم و اساسی بوده که ما سعی داشته در رزمایش محمد رسول الله به آن توجه کنیم. به‌طور قطع یکی از عوامل غیر فیزیکی ما ایمان، بصیرت و معنویت بوده که دشمن از داشتن آن بی‌بهره بوده و این مسئله برای ما یک نقطه قوت به حساب می‌آید.

وی گفت: در حاشیه برگزاری این عملیات در ۲ روز گذشته، یک هواپیمای یو۲ آمریکایی که هواپیمای فوق‌پیشرفته بوده و قابلیت این را دارد که اطلاعات را جمع‌آوری و مخابره کند، به خاک ایران نزدیک شد که ما به آن هشدار دادیم. این مسئله نشان از این بوده که ما از لحاظ تجهیزات شرایط مناسبی داشته‌ایم چرا که در چند سال اخیر تنها روسیه بوده که این هوایپما را ساقط کرده است.

امیر سرتیپ‌دوم جهادی بیان کرد: پایگاه‌های هشتم شکاری، هوانیروز، یگان‌های توپخانه‌ای و زمینی اصفهان در این رزمایش شرکت می‌کنند، هم‌چنین در تیم داوری نیز افرادی از اصفهان حضور دارند.

وی افزود: با توجه به تحرکات دشمنان ما هر روز تجهیزات نظامی خود را به‌روز کرده شرایط مناسبی را پدید آوردیم به‌گونه‌ای که دشمن از لحاظ تاکتیکی و تکنیکی کلافه شده است.

ارشد نظامی آجا در منطقه اصفهان، یزد و چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: ارتش جمهوری اسلامی آمادگی مقابله با هر تهدیدی را دارد و می‌تواند با استفاده از ظرفیت‌های مناسبی که دارد برابر آن ایستادگی کند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 346860
 
 


REZA
۱۳۹۳-۱۰-۰۵ ۲۲:۴۲:۰۹
ای رزمندگان خسته نباشید موفق و پیروز باشید (61492)