توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار رودان مطرح کرد
گلایه از جابه‌جایی رئیس اداره امور مالیاتی رودان بدون اطلاع قبلی به فرمانداری
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۵۰
فرماندار رودان از جابه‌جایی رئیس امور مالیاتی این شهرستان بدون اطلاع قبلی به فرمانداری گلایه کرد.

به گزارش عرش نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری، فرماندار رودان در مراسم معارفه رئیس اداره امور مالیاتی این شهرستان با مهم ارزیابی‌کردن جایگاه این اداره گفت: اداره امور مالیاتی شهرستان از جایگاه و اعتبار بسیار مهم و بالایی برخوردار است و در سال‌های اخیر ارتباط بسیار خوبی با مجموعه اداری شهرستان و همچنین تعامل با مردم را از خود نشان داده است.

 وی در ادامه افزود: با وجود حجم سنگین و بالای کار در حوزه امور مالیاتی شهرستان، شاهد روند بسیار خوب اجرای کار در این حوزه بوده‌ایم به گونه‌ای که در سال‌های اخیر هیچ‌گونه نارضایتی مردمی گزارش نشده و این مهم نشان‌دهنده کار و تلاش خوب در این راستاست.

 فرماندار رودان تقویت نیروی انسانی در امور مالیاتی رودان را مورد اشاره قرار داد و اظهار امیدواری کرد با پیگیری‌ها و برنامه‌ریزی‌ها در جهت رفع مشکل نیروی انسانی در این حوزه تلاش شود.

 نظرنژاد بر کسب درآمد و تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های دولت در زمینه درآمدهای مالیاتی در شهرستان رودان تأکید کرد و گفت: این مهم نیازمند هماهنگی، کار و تلاش بیش از پیش در این حوزه است.

 فرماندار رودان با ابراز گلایه از جابه‌جایی رئیس امور مالیاتی این شهرستان بدون اطلاع قبلی تصریح کرد: اداره امور مالیاتی یک بخش دولتی است و لازم بود در جابه‌جایی مدیر این اداره به مجموعه فرمانداری اطلاع قبلی داده می‌شد.

 در پایان این نشست سیدسجاد کسبی به عنوان رئیس جدید اداره امور مالیاتی رودان معرفی و از خدمات سعید عماری رئیس پیشین این اداره تقدیر شد.

کد مطلب: 268164