توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ساخت نخستین انیمیشن رئال جنگی جهان در ایران
پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۲ ساعت ۰۸:۴۶
نخستین انیمیشن رئال جنگی جهان با به تصویر کشیدن قهرمانان، سرداران و شهدای دفاع مقدس با چهره واقعی طراحی و به مرحله پیش‌تولید رسید.
عرش نیوز ؛
مجتبی علی‌اکبری تهیه‌کننده پروژه «سرو ۸» درگفت‌وگو با دفاع مقدس اظهار کرد: در مسیر تحقق رهنمودهای رهبر معظم انقلاب مبنی بر توجه به ارزش‌های بنیادین کشور، اهداف کلان نظام و انقلاب و تاکید ایشان مبنی بر لزوم به تصویر کشیدن دفاع مقدس هشت ساله، نخستین انیمیشن رئال جنگی جهان طراحی و به مرحله پیش‌تولید رسید.

وی ادامه داد: قرن بیست و یکم، قرن رقابت در صنایع سینمایی است. ساخت انیمیشن در جهان عمر کوتاهی دارد اما با وجود این دوران کوتاه رشد بسیاری داشته و توانسته است به عنوان یک هنر - صنعت در عرصه‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی تاثیرگذار باشد.

علی‌اکبری خاطر نشان کرد: امروز ما می‌توانیم با استفاده بهینه از هنر انیمیشن، اندیشه دینی و انقلابی خود را به شایستگی به سراسر جهان عرضه کنیم.

تهیه‌کننده «سرو ۸» افزود: با توجه به ویژگی کیفی این پروژه و موضوع منحصر به‌فرد آن در صدد هستیم در صورت حمایت مسئولان پس از رونمایی نخستین اپیزود انیمیشن در هفته دفاع مقدس سال آینده، آن را به جشنواره‌های بین‌المللی معرفی کنیم.

وی تصریح کرد: یکی از نکات برجسته سرو ۸، به تصویر کشیدن قهرمانان، سرداران و شهدای جنگ تحمیلی با چهره واقعی ایشان است که در ساخت فیلم‌های سینمایی این موضوع ممکن نیست.

یادآور می‌شود سرو ۸ توسط شرکت پرنا نگارین پارسیان، به تهیه‌کنندگی مجتبی علی‌اکبری، نویسندگی حمید افتخاری و کارگردانی مشترک علی‌اکبری و افتخاری با کیفیت ۲k طی ۵ قسمت ۱۱۰ دقیقه‌ای تولید و عرضه خواهد شد.
کد مطلب: 222164
 
 
 


پربازدیدترین