توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دیدار مسئولین جبهه فرهنگی انقلاب استان سمنان بارئیس صدا سیمای استان
دوشنبه ۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۴
روز گذشته دبیرجبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان سمنان به همراه مسئول محترم سازمان فضای مجازی سراج در سمنان و تعدادی دیگر از مسئولین این جبهه با حضور در دفتر ریاست محترم صدا وسیمای استان با جناب آقای منتظر حجت رئیس این مرکز دیدار کردند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی عرش نیوز ،حجت الاسلام رستمیان دبیرجبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان سمنان به همراه مسئول محترم سازمان فضای مجازی سراج در سمنان و تعدادی دیگر از مسئولین این جبهه با حضور در دفتر ریاست محترم صدا وسیمای استان با جناب آقای منتظر حجت رئیس این مرکز دیدار کردند.
در ابتدای این دیدار حجت الاسلام رستمیان ضمن تقدیر از صداسیما مرکز استان هدف از این دیدار را آشنایی بیشتر وگسترش فعالیت های بین دو مجموعه بیان نمودند
وی در ادامه به عیدقربان و نزدیکی این عید بزرگ اشاره نمودند و خواستار توجه بیشتر وساخت و تولید برنامه های تلوزیونی در رابطه با این عید بزرگ و فرهنگ قربانی کردن شدند
در ادامه این دیدار حجت الاسلام شمس الدین دبیر مجمع خانواده ی استان سمنان از فعالیت های انجام شده برای شکل گیری مجمع خانواده ی استان عناوینی را برشمردند.
حجت الاسلام ملکیان ،مسئول معاونت عملیات ستاد جبهه فرهنگی انقلاب استان نیز در این دیدار با اشاره به اقتصاد مقاومتی و توصیه های رهبر انقلاب در رابطه با این حرکت بزرگ به کالا های داخلی تولید شده در استان اشاره کردند و برنامه های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در راین رابطه را بیان نمودند.
در ادامه این دیدار محمدرضا رازیان مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در سمنان با بیان گزارشی از فعالیت های این سازمان در استان به برگزاری دوره تربیت مربی سواد فضای مجازی در اسفند ماه سال گذشته اشاره نموده و افزودند دوره بعدی ان شاء الله در اواخر شهریور ماه در سمنان برگزار خواهد شد .
مسئول دفتر استانی سازمان فضای مجازی سراج در سمنان با اشاره به اهمیت نهضت سواد فضای مجازی خواستار همکاری بیشتر و صمیمانه صداو سیما مرکز استان با این سازمان شدند.
در پایان این دیدار ریاست محترم صدا وسیمای مرکز سمنان از فعالیت ها و همکاری های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی بسیار استقبال نمود و به چگونگی همکاری های بیشتر بین جبهه فرهنگی انقلاب و سازمان فضای مجازی سراج پرداخت.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392364
 
 


پربازدیدترین