توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
خسارت ۲۰ میلیارد ریالی سیلاب در میامی
چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
وقوع سیل در دو روز گذشته در شهرستان میامی بیش از ۲۰ میلیارد ریال به مزارع و زیرساخت‌های این شهرتان خسارت زد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از تسنیم از میامی، این خسارت‌ها شامل 15 میلیارد ریال به زیرساخت‌ها و مزارع بخش مرکزی میامی بر اثر سیل روز گذشته و بیش از 5 میلیارد ریال به مزارع چغندر قند منطقه رود دانیال کالپوش میامی بوده است.

فرماندار میامی نیز با تأیید این خبر و با اشاره به وقوع سیلاب در این شهرستان که دیروز و امروز در نقاط مختلف آن رخ داد گفت: بر اساس ارزیابی‌‌های اولیه سیل در مجموع 20 میلیارد ریال خسارت در این شهرستان بر جای گذاشت.

محمدمهدی کریمی عصر امروز در جمع خبرنگاران در میامی، اظهار داشت: وقوع سیل در منطقه زیدر شهرستان میامی سبب وارد شدن خسارت به بخشی از زیرساخت‌های این شهرستان شد.

وی با بیان اینکه وقوع سیل در این شهرستان به بخشی از زیرساخت‌های آن آسیب زد افزود: جاری شدن سیلاب روز گذشته در منطقه زیدر در بخش مرکزی شهرستان میامی بخشی از جاده، کانال‌های آب کشاورزی و اراضی کشاورزی و واحدهای دامی را دچار خسارت کرده است که مجموع این خسارات بر اساس ارزیابی‌های اولیه 15 میلیارد ریال تخمین زده شد.

زیدر میامی یکی از مناطق تولید عمده گندم، جو، خربزه و چغندر قند در استان سمنان است که به سطح وسیعی از این مزارع خسارت وارد شده است.

فرماندار میامی با اشاره به جاری شدن سیل در منطقه کالپوش میامی که عصر امروز و بر اثر شدت بارش‌ها رخ داد اضافه کرد: این سیلاب نیز بر اساس ارزیابی‌های انجام شده سبب ورود خسارت 5 میلیارد ریالی به مزارع چغندر قند این شهرستان شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392661
 
 


پربازدیدترین