توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار کهگیلویه:
کمیته تخصصی گردشگری در شهرستان کهگیلویه تشکیل می‌شود
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۸
فرماندار کهگیلویه گفت: کمیته تخصصی گردشگری در شهرستان کهگیلویه تشکیل می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛سید کرامت‌الله کریمی صبح امروز در نشست توسعه سفر شهرستان کهگیلویه،اظهار داشت: واژه توریسم یا جهانگردی یکی از واژه‌هایی است که امروز می‌تواند پیوند معنادار امنیت، اقتصاد و فرهنگ را برای ایجاد یک توسعه در منطقه ایجاد کند.

فرماندار کهگیلویه گفت: گردشگری نوعی تبادل فرهنگی، امنیتی و سیاسی را به جامعه ارزانی می‌دارد.

کریمی با بیان اینکه وقتی فردی از مکانی به مکان دیگری سفر می‌کند به طور قطع دلایلی برای سفر خود دارد، بیان کرد: انسان‌های جهان دیده انسان‌های موفقی هستند چون از تمام مکانیزم‌های طبیعی به نام طبیعت و غیرساختاری آنچه در طبیعت توسط انسان ساخته شده می‌توانند استفاده کنند.

وی با بیان اینکه انسان بهترین میزان‌ها را در سفر تجربه می‌کند، افزود: انسان‌های مجرب کسانی هستند که سفرهای طولانی داشته‌اند.

کریمی تصریح کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد به ویژه شهرستان کهگیلویه می‌تواند یک منطقه منحصر به فرد گردشگری در کشور باشد.

وی با بیان اینکه بعضی مناطق فی‌النفسه ساختار گردشگری  را با خود به یدک می‌کشند، ابراز کرد: استان ما از آغاز این ساختار را در خود به صورت خدادادی داشته است.

کریمی عنوان کرد: برای بسط و توسعه چنین نگاهی نیازمند یک مدیریت استراتژیک در شهرستان هستیم.

وی با بیان اینکه این مدیریت استراتژیک برای دو میزان عملکردی شکل می‌گیرد،گفت: آن چیزی که باید علمی‌تر و کارآمدتر باشد برای سفرهای نوروزی است.

کریمی تصریح کرد: کمیته تخصصی گردشگری در شهرستان کهگیلویه تشکیل می‌شود.

وی با بیان اینکه باید در این کمیته همه میزان‌ها اعم از نگاه فرهنگی و عمیق و بهداشتی،رفاهی و اسکان مورد مطالعه قرار بگیرد، بیان کرد: باید در این کمیته وظایف هر نهاد و زمان انجام وظیفه با دقت مشخص شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 345186