توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار خراسان جنوبی:
نقطه عطف برنامه‌های دهه فجر مردمی بودن آن است
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۷
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه ۳۷ سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد، گفت: نقطه عطف برنامه‌های دهه فجر مردمی بودن آن است.
به گزارش عرش نیوز؛وجه الله خدمت‌گزار شامگاه سه شنبه در جمع مسئولان خراسان جنوبی ، با اشاره به اینکه ایام دهه فجر متعلق به عموم مردم است اظهار داشت: صاحب اصلی انقلاب اسلامی نیز خود مردم هستند و ما باید به عنوان خادمان مردم به گونه‌ای برنامه‌ریزی کنیم تا شاهد حضور گسترده و ارزشمند آحاد جامعه در مراسم‌های پیش بینی شده این ایام باشیم.

وی افزود: مردم بزرگترین و ارزشمندترین سرمایه هستند و بهترین نقش آفرینی را در هر جایی که لازم بوده است به بهترین شکل ممکن داشته و حضور خود را اعلام کرده‌اند.

استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: در ایام دهه فجر باید به بهترین وجه ممکن برنامه‌ریزی شده تا ضمن حضور گسترده مردم  برغنا و کیفیت هرچه بیشتر این برنامه‌ها نیز افزوده شود.

خدمتگزار بیان کرد: با توجه به شرایطی که در جهان فعلی حاکم است ما هر چقدر در زمینه انسجام، اتحاد، یکپارچگی و وحدت بین اقشار جامعه تلاش، برنامه‌ریزی و فعالیت کنیم عظمت و بزرگی ایران اسلامی را در دنیا می‌توانیم به بهترین وجه به نمایش بگذاریم.

وی با بیان اینکه حضور ارزشمند مردم در تمام صحنه‌های انقلاب اسلامی گواه در این برنامه‌ها است، اظهار داشت: دیدار با قائم مقام نماینده ولی فقیه در استان، توجه به جوانان، خانواده و سبک زندگی، ایمان ، شهادت، رشادت، شجاعت و باورهای مردم  و مسئولان از برنامه‌های پیش بینی شده این ایام است.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به اینکه برنامه ریزی در مورد این ایام جزو مسائل فرهنگ و تمدن اسلامی و اعتقادات دینی مردم است، گفت: امید است مدیران و مسئولان برنامه‌های پیش بینی شده را از طریق فرمانداری‌ها و دستگاه‌های ذیربط  به شهرستان‌ها ابلاغ کنند که به بهترین وجه عظمت، اقتدار و بزرگی انقلاب را با حضور گسترده مردم به نمایش گذاشته شود.

خدمتگزار با اشاره به اینکه 37 سال از پیروزی انقلاب اسلامی می‌گذرد افزود: از ابتدای دهه فجر تا مراسم باشکوه 22 بهمن  باید عظمت و حضور مردم در این مراسم‌ها برنامه‌ریزی شود تا دنیا بداند با وجود تمام مشکلاتی که دشمن بر سر راه پیشرفت انقلاب اسلامی ایجاد می‌کند مردم متدین و ارزشمند ایران همچنان در صحنه حضور دارند زیرا صاحبان اصلی انقلاب خود مردم هستند.

نماینده عالی دولت در خراسان جنوبی اظهار داشت: مردم در تمام صحنه‌ها تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایتی که از دولت می‌کنند همواره پشتیبان و حاضر در صحنه بوده‌اند و نیز دولت خود را در این راه خادم مردم می‌داند.

خدمتگزار گفت: امید است با عنایت پروردگار تمام شوراها، فرمانداران، مدیران، روحانیت معظم، دانشگاهیان، دانشجویان، بازاریان و همه اقشار جامعه که صاحبان اصلی انقلاب و کشور هستند در برنامه‌های پیش بینی شده دهه فجر حضوری گسترده و ارزشمند را داشته باشند.

استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه دستگاه‌های  اجرایی در برنامه های پیش بینی شده حضور مردم را پررنگ برنامه‌ریزی کنند بیان کرد: ادارات و نهادها برنامه‌ها و پیشنهادات خود را مطرح و بر اساس تقسیم بندی صورت گیرد تا برنامه‌ها دنبال شود و برای پروژه‌هایی که قابل افتتاح هستند در حوزه عمران با معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری پیگیری شود.

خدمتگزار تصریح کرد: با برنامه‌ریزی صورت گرفته با دستگاه‌های اجرایی به بهترین وجه ممکن برنامه‌های این ایام به مردم اطلاع‌رسانی می‌شود.

وی در مورد بزرگداشت مقام شهدا، ایثارگران و جانبازان انقلاب اسلامی افزود: باید برنامه‌ریزی شود که به بهترین نحو از خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران تجلیل، تقدیر و قدردانی شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 355383