توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
کرمانشاه پایگاه قایقرانی کشور شد
يکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۴
رئیس هیئت قایقرانی استان کرمانشاه گفت: براساس تصمیم فدراسیون قایقرانی با در نظر گرفتن ظرفیت‌های بالقوه آبی، کرمانشاه به عنوان پایگاه قایقرانی غرب کشور انتخاب شد.
به گزارش عرش نیوز، محمد سهراب‌بیگ در گفت‌وگو با تسنیم اظهار کرد: فدراسیون قایقرانی کشور به منظور پشتیبانی از استان‌های فعال در این ورزش درصدد ایجاد ۶ پایگاه قهرمانی در سطح کشور است و براساس رایزنی‌های انجام شده توسط مدیرکل ورزش و جوانان استان با مسئولان فدراسیون قایقرانی، کرمانشاه به عنوان یکی از پایگاه‌های فعال در کشور انتخاب شد.

رئیس هیئت قایقرانی استان کرمانشاه افزود: شرایط جغرافیایی بسیار متنوع و وجود سدهای آبی در استان فدراسیون قایقرانی کرمانشاه را در لیست ۶ پایگاه مهم قایقرانی قرار داد و به دنبال این تصمیم ارائه امکانات سخت‌افزاری از جمله قایق، پارو و لاین و حمایت‌های مورد نیاز برای کرمانشاه در دستور کار فدراسیون قرار گرفت.

وی زمان دقیق اجرای این طرح را آذر ماه عنوان و بیان کرد: بر اساس تصمیم فدراسیون ۶ استان در سراسر کشور به عنوان استان معین مسئولیت خدمات‌رسانی به سایر مناطق در زمینه مسابقات قهرمانی و پشتیبانی‌های فنی را به عهده دارند که کرمانشاه نیز به عنوان استان معین در غرب کشور برگزیده شده است.

سهراب‌بیگ خاطرنشان کرد: اجرای این طرح در مراحل مقدماتی قرار دارد و پیش‌بینی می‌شود تا یک ماه آینده به اتمام برسد.

رئیس هیئت قایقرانی استان کرمانشاه، درخشش ورزشکاران کرمانشاهی در رقابت‌های آسیایی اینچوئن را یکی از دلایل انتخاب استان برای پایگاه قایقرانی کشور عنوان کرد.
کد مطلب: 326583