توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو شورای شهر اصفهان:
راه‌اندازی واحدهای تجاری ارگ جهان‌نمای اصفهان سرعت بگیرد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۰۸
عضو شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: پس از تذکرات شورای شهر اصفهان در زمینه راه‌ندازی واحدهای تجاری ارگ جهان‌نمای اصفهان اقدامات خوبی در این زمینه اجرایی شد اما این مسئله باید باز هم سرعت بگیرد.
به گزارش عرش نیوز؛نورالله صلواتی ظهر امروز در جلسه علنی شورای شهر اصفهان با گرامیداشت سالروز شهادت امیرکبیر اظهار داشت: مدت صدارت امیرکبیر 39 ماه و کمی بیش از 3 سال بوده اما ایشان در این مدت کوتاه خدمات ارزنده‌ای برای برای کشور انجام داده که ماندگار شد. از همکاران خود در شورای شهر و مدیریت شهری می‌خواهم که در مدت باقیمانده با وحدت و همدلی برای رشد شهر تلاش کرده تا اقداماتی جاودانه را رقم بزنیم.

وی افزود: راه‌اندازی خطوط مختلف قطارشهری اصفهان و حومه به صورت موازی و همزمان، بهبود سیستم حمل‌ و نقل عمومی شهر، احداث حلقه حفاظتی یا رینگ 4 شهر اصفهان، ایجاد نمادی برای کلان‌شهر تاریخی شهر اصفهان به عنوان اثری بعد از انقلاب اسلامی ایران، اقدامات جدی برای حفظ محیط‌زیست و کاهش آلودگی هوای شهر اصفهان و احداث پردیس‌های فرهنگی، هنری و تفریحی می‌تواند از جمله اقدامات موثر و ماندگار مدیریت شهری در این دوره باشد.

عضو شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اهمیت توجه کردن به موارد یادشده در بودجه سال 94 شهرداری اصفهان، بیان کرد: در پی تذکر چند جلسه قبل پیرامون تکمیل و راه‌اندازی ساختمان ارگ جهان‌نما خوشبختانه تغییر و تحولات خوبی در این ساختمان انجام شده و تعدادی از واحدهای تجاری آن در فازها 3 و 4 به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: احداث آب‌نمای موزیکال و نصب نخستین سامانه لیزرشوی کشور‏، احداث شهربازی سرپوشیده و بهره‌برداری از سینمای چهاربعدی و برگزاری جشنواره‌های فروش و ارائه جوایز ارزنده به خریداران از واحدهای تجاری در مجموعه از این اقدامات است.

صلواتی افزود: همچنین تکمیل عملیات ساختمانی و تاسیسات برقی و مکانیکی از جمله پله‌های برقی و آسانسورها و نورپردازی‌های انجام شده، اجاره‌دادن واحدهای متعلق به شهرداری در طبقه همکف و نخست و زیرزمین با قیمت‌های مناسب تقدیر می‌شود و امیدوار هستیم واحدهای باقیمانده نیز هرچه سریعتر برای استفاده همشهریان به بهره‌برداری برسد.

وی گفت: با این وجود در فازهای یک و 2 فعالیت چندانی به چشم نمی‌خورد و لازم است هرچه سریعتر وضعیت خریداران و مشارکت‌ها تعیین شوند تا هرچه سریعتر کارهای اجرایی آن انجام شود چراکه اگر این مجموعه به سرانجام برسد، می‌تواند رقیب جدی سیتی سنتر در اصفهان باشد.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 353682