توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار سمنان:
بیش از ۱۸۰۰ پرونده تسهیلات رونق تولید در سمنان بررسی شد
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۰۰
استاندار سمنان با اشاره به اقدامات انجام‌شده برای حمایت از فعالان تولیدی در استان گفت: بیش از ۱۸۰۰ پرونده تسهیلات رونق تولید در سمنان بررسی شد.
به گزارش عرش نیوز، محمدرضا خباز در آئین افتتاح متمرکز پروژه‌های دهه فجر سمنان که با حضور مسئولان این استان در محل امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزار شد اظهار داشت: تاکنون در استان چهل و جلسه کارگروه رونق تولید برگزارشده و به واحدهای تولیدی نیز 350 میلیارد تومان تسهیلات رونق تولید پرداخت‌شده است.

 
وی با اشاره به اقدامات دولت یازدهم در راستای ایجاد رونق اقتصادی در کشور گفت: راه‌اندازی سامانه بهین یاب نیز در این راستا ایجاد شد و واحدهای تولیدی دارای مشکل از طریق ثبت‌نام در این سامانه حمایت شدند.

 
استاندار سمنان در این آئین به تعداد پروژه‌های قابل‌افتتاح در دهه فجر نیز اشاره کرد و افزود: هم‌زمان با دهه فجر تعداد 485 پروژه با صرف اعتبار بیش از هفت هزار و 270 میلیارد ریال در استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد.

 
خباز با اشاره به افزایش پروژه‌های آماده افتتاح در دهه فجر امسال گفت: پروژه‌های دهه فجر امسال در استان سمنان نسبت به پروژه‌های دهه فجر سال گذشته از نظر تعداد 16 درصد و از نظر اعتبار نیز 57 درصد افزایش داشته است.

 
وی خاطرنشان کرد: علی‌رغم مشکلات موجود اعتباری پروژه‌های عمرانی در استان سمنان از ابتدای دولت یازدهم تاکنون روند افزایشی داشته و امسال نیز نسبت به سال گذشته ازلحاظ تعداد پروژه‌ها افزایش درصدی را نشان می‌دهد.

 
عالی‌ترین مقام اجرایی دولت در استان سمنان خاطرنشان کرد: تعداد پروژه‌های دهه فجر امسال در استان سمنان با 69 مورد افزایش از 416 به 485 پروژه افزایش‌یافته است.

 
خباز به میزان افزایش اعتبار این پروژه‌ها نیز اشاره کرد و گفت: اعتبار پروژه‌ها نیز افزایش 2 هزار و 656 میلیارد ریال داشته است.

 
وی با مقایسه این تعداد پروژه نسبت به پروژه‌های افتتاح‌شده در دهه فجر سال‌های 94 و 93 اشاره کرد: در دهه فجر سال 1394 و 1394 به ترتیب 416 و 413 پروژه با صرف بیش از چهار هزار و 614 و یک هزار و 828 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسید و این نشان از افزایش 16 درصدی میزان پروژه‌ها در دهه فجر امسال دارد.

 
187 پروژه در مناطق روستایی استان سمنان به بهره‌برداری می‌رسد

 
استاندار سمنان از به بهره‌برداری رسیدن 187 پروژه در مناطق روستایی استان سمنان خبر داد.

 
خباز با بیان اینکه افتتاح این پروژه‌ها زمینه اشتغال جدید در استان را فراهم می‌کند تصریح کرد: 666 شغل مستقیم با اجرای پروژه‌های دهه فجر در استان سمنان ایجاد می‌شود./ تسنیم
کد مطلب: 391680
 
 


پربازدیدترین