توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان:
بازی تراکتورسازی با ذوب آهن یک فینال است
چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۴
سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان گفت: بازی مقابل تراکتورسازی برای ما مثل یک فینال است و تلاش می کنیم با امتیاز تبریز را ترک کنیم
به گزارش عرش نیوز، یحیی گل محمدی شامگاه امروز در نشست خبری پیش از بازی با تراکتورسازی تبریز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردا بازی بسیار مهمی است و در ۱۶ هفته گذشته بازی های حساس مهمی انجام دادیم و با توجه به جدول رده بندی بازی حساسی مقابل تراکتورسازی داریم.

وی افزود: در بازی های اخیر توانستیم با انگیزه ظاهر شویم و خوشبختانه در ۴ بازی اخیر ۱۰ امتیاز کسب کردیم که نشان از اتحاد باشگاه ما است.

سرمربی تیم ذوب آهن اصفهان خاطرنشان کرد: بازی فردا برای ما متفاوت است و می تواند عیار تیم ما را مشخص کند و امیدوارم بچه ها جدی تر در بازی فردا حضور پیدا کنند.

گل محمدی تصریح کرد: فردا با تمام وجود بازی می کنیم و این دیدار را یک فینال تلقی می کنیم و تلاش می کنیم با امتیاز تبریز را ترک کنیم.

وی در خصوص محرومیت هواداران تراکتور گفت: فوتبال برای مردم و تماشاگران است و اگر چنین جرایمی در رفتارها تاثیرگذار باشد می تواند مشکلات فرهنگی تماشاگران را حل کند ولی اگر تاثیر خوبی نداشته باشد ضرر بیشتری دارد.

سرمربی تیم ذوب آهن تاکید کرد: تیم ما نسبت به سال گذشته تغییراتی داشته است و این نگرانی وجود داشته است که به خاطر پیروزی مقابل استقلال و پرسپولیس مغرور شویم. در فوتبال نباید چیزی را آسان بگیریم و من این هشدار را از طریق رسانه ها به بازیکنانم می دهم چون می دانم مصاحبه های من را از طریق رسانه ها پیگیر می شوند.

گل محمدی با اشاره به فصل نقل و انتقالات خاطرنشان کرد: هر نقل و انتقالی زیر نظر مستقیم سرمربی صورت می گیرد و آخرین وضعیت مسلمان هم این طور بود که این بازیکن به استقلال برود و تیموریان به تیم ما بیاید ولی در خصوص آخرین خبرها اطلاعی ندارم.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگار تسنیم مبنی بر رویارویی دو مربی جوان در بازی فردا گفت: مربیان جوان همیشه انگیزه و انرژی بالایی دارند و همیشه به جوان ها اعتقاد داریم. مربیان جوان نظرات بازیکنان را بهتر درک می کنند و از مشکلاتشان با خبر می شوند. فوتبال روز دنیا به سمتی پیش می رود که به این نتیجه می رسیم که تغییرات زیادی صورت می گیرد و امیدوارم این روند در فوتبال ما نیز تکرار شود.

سرمربی ذوب آهن افزود: در نیم فصل ما حداکثر ۳ تغییر خواهیم داشت و رمز موفقیت ما در هفته های اخیر همدلی بازیکنانمان است که فاکتور مثبتی برای تیم ما محسوب می شود.

گل محمدی درباره تعطیلات نیم فصل تصریح کرد: متاسفانه تعطیلات نیم فصل برای فوتبال ما خوب نیست و برنامه ریزی خوبی برای امسال صورت نگرفته است و تعطیلی بی موقع و طولانی در نظر گرفته شده است چون در این تعطیلات طولانی مدت تیم ها از تب و تاب بازی ها بیفتند. تعطیلی بعد از هفته ۱۷ بیشتر از تعطیلی پیش فصل لیگ است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 341388