توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل ورزش و جوانان اصفهان:
توسعه تیراندازی ‌در اصفهان از سوی اداره‌کل ورزش و جوانان دنبال می‌شود
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۰
مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: ورزش تیراندازی اصفهان باید به جایگاه شایسته خود بازگردد و رئیس هیئت و اعضای کادر مدیریتی آن باید در این راستا گام بردارند.
به گزارش عرش نیوز؛محمد سلطان‌حسینی صبح امروز در مجمع انتخاباتی هیئت تیراندازی اصفهان با اشاره به اهمیت توجه به ورزش تیراندازی اظهار داشت: دین اسلام توجه ویژه‌ای به ورزش تیراندازی نشان داده و فدراسیون تیراندازی باید برای توسعه آن تلاش ویژه‌ای انجام دهد.

وی افزود: باید گفت تیراندازی یکی از ورزش‌های کم‌هزینه و مفرح به شمار می‌رود که باید برای توسعه آن اقدامات جدی صورت داده و تلاش کنیم که این اتفاق صورت گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ادامه داد: ما باید کاری کنیم که این ورزش در بعد بانوان نیز تقویت شود و با توجه به اینکه حضور بانوان در این ورزش، مشکلی برای حجاب آنها ایجاد نمی‌کند، باید برای توسعه آن اقدام کرد.

وی خاطرنشان کرد: اداره‌کل ورزش و جوانان استان اصفهان تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا ورزش تیراندازی استان بیش از گذشته توسعه یابد.

سلطان‌حسینی خاطرنشان کرد: باید کاری کنیم که این ورزش بیش از گذشته پیشرفت کرده و به جایگاهی که شایسته استان اصفهان بوده، برسد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 350324