توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مردم ملایر در مجلس:
باید خواص ساکت و فتنه‎گران را به چالش کشید
يکشنبه ۷ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۵
نماینده مردم ملایر در مجلس با بیان اینکه فتنه در کشور کاملا خاموش نشده و در صحنه‌های مختلف ممکن است خود را نشان دهد، گفت: باید خواص ساکت و فتنه‎گران را به چالش کشید.

به گزارش عرش نیوز؛احمد آریایی‌نژاد با اشاره به اینکه از صدر اسلام تاکنون دشمنان دین در پی تفرقه‌اندازی و مقابله با دین اسلام بوده‌اند اظهار داشت: این تفرقه و فتنه‌ها بعد از پیامبر (ص) و در دوران حکومت امام علی (ع) خود را بیشتر نشان داد.

وی با اشاره به فتنه خوارج و منافقان در دوران امیر مومنان علی (ع) بیان کرد: در آن زمان برخی افراد با بی‌بصیرتی زمینه ایجاد خطر برای دین را فراهم کردند که با ایستادگی حضرت علی (ع) و شیعیان مواجه شدند.

نماینده مردم ملایر در مجلس با اشاره به اینکه این فتنه‌ها در دوران‌ مختلف زمان ائمه اطهار (ع) نیز وجود داشته و در طول تاریخ نیز تکرار شده، افزود: در عصر حاضر نیز دین اسلام از خطر فتنه‌گران و منافقان در امان نیست.

وی اضافه کرد: از همان ابتدای پیروزی انقلاب نیز نظام جمهوری اسلامی با تهدیدات و توطئه‌های دشمنان داخلی و خارجی همراه بود که بسیاری از منافقان کوردل با ترور شخصیت‌های اصلی و موثر در داخل کشور می‌خواستند به پیکره نظام ضربه بزنند.

آریایی‌نژاد افزود: در زمان حیات امام راحل افراد داخلی منحرف کمتر جرأت مقابله با نظام را داشتند.

وی تصریح کرد: بعد از امام راحل گروهای زیادی به بهانه شکاف بین مردم و انقلاب از راه‌های مختلف درصدد ضربه زدن به نظام برآمدند که تاکنون به تدبیر رهبر معظم انقلاب همه فتنه‌ها و توطئه‌ها نقش بر آب شده است.

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: برخی افراد بی‌بصیرت و خواص ساکت، منافقین و ضدانقلاب با همراهی استکبار در مسیر مقابله با نظام قرار گرفتند.

وی بیان کرد: حرکات این افراد منجر به حوادثی شد که در سال 88 مشکلاتی را برای مردم و کشور به وجود آورد و فتنه‌ 88 تقریباً هشت ماه به طول انجامید و سرانجام با بصیرت و واکنش مردم نتوانست بیشتر مقاومت کند.

آریایی نژاد در ادامه با اشاره به حماسه 9 دی اظهار داشت: این حماسه بزرگ برخاسته از بصیرت مردم و تبعیت از ولایت بود که آبی سرد بر آتش فتنه ریخت.

وی با بیان اینکه فتنه کاملاً خاموش نشده و در صحنه‌های مختلف ممکن است خود را نشان دهد، از موشکافی‌ رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر در خصوص فتنه سخن راند و افزود: رهبری خط قرمز نظام را فتنه خواندند.

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: هر کس می‌خواهد در این نظام بماند و به مردم خدمت کند باید از خط قرمز فتنه فاصله بگیرد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه وظیفه مردم در 9 دی ماه یادآوری این حماسه بزرگ است خاطرنشان کرد: همه ابعاد حماسه 9 دی باید برای مردم اطلاع‌رسانی و موشکافی شود.

آریایی‌نژاد یادآور شد: خواص بصیر با تبعیت از رهبری باید موضوع فتنه‌گران و کسانی را که دشمن را همراهی می‌کنند شناسایی  کرده تا افراد بصیر و انقلابی از افراد منافق شناخته شوند.

نماینده مردم ملایر در مجلس گفت: باید افرادی که باعث فتنه شده و سکوت می‌کنند به چالش کشیده شوند تا کسی جرأت تکرار این اعمال را به خود در نظام جمهوری اسلامی ندهد.

منبع:فارس

کد مطلب: 347229