توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
وزیر دادگستری در بوشهر:
اقتصاد مقاومتی تنها راه عبور از مشکلات است
سه شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۲:۳۷
وزیر دادگستری گفت: اقتصاد مقاومتی که رهبر فرزانه انقلاب به آن تاکید داشته‌اند تنها راه عبور ازبحران‌‌ها و مشکلات است که باید در جامعه به یک فرهنگ تبدیل و تجویز شود.
به گزارش عرش نیوز: حجت‌الاسلام مصطفی پورمحمدی شامگاه سه‌شنبه در نشست شورای اداری شهرستان دشتستان با بیان اینکه اتحاد و وحدت راه موفقیت در تمام عرصه‌ها است اظهار داشت: ایستادگی و مقاومت ملت ایران اسلامی در برابر مشکلات و تحریم‌ها به برکت همدلی و اتحاد ملت بزرگ ایران است.

وی با بیان اینکه دشمنان ترس از ایجاد و تشدید تحریم‌ها ندارند گفت: هم‌دلی و بین مردم و مسئولان سبب عبور از این مشکلات است که باید تقویت شود.

وزیر دادگستری کاهش قیمت نفت در بازارهای جهانی را مورد اشاره قرار داد و افزود: کاهش قیمت نفت ترفند دشمنان ایران اسلامی است که با این عمل قصد ضربه زدن به کشور و اقتصاد کشور دارند که بحمدالله با صلابت این مشکلات را پشت سر می‌گذاریم.

وی تاکید کرد: دشمنان ایران اسلامی از این طریق وارد کارزار اقتصادی شده‌اند تا به این شکل آثار فشارها علیه جمهوری اسلامی را بیشتر کنند.

پورمحمدی از کاهش تورم در جامعه خبرداد و عنوان کرد: با برنامه ریزی دولت تدبیر و امید تورم ۴۰ درصدی در سال گذشته اکنون به کمتر از ۱۸ درصد رسیده که نشان از برنامه‌ریزی هدفمند در اقتصاد است.

وزیر دادگستری با اشاره به اینکه اقتصاد مقاومتی نقش تاثیر گذاری دربی اثر شدن اثرات تحریم‌ها دارد خاطرنشان کرد: اقتصاد مقاومتی که رهبر فرزانه انقلاب بر آن تاکید داشته‌اند تنها راه عبور ازبحران‌‌ها و مشکلات است که باید در جامعه به یک فرهنگ تبدیل و تجویز شود.

وی با تاکید بر اصلاح دیدگاههای خود برای رفع مشکلات افزود: برای تعالی کشور با شناخت ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها می‌توان بر مشکلات فائق آمد.

پورمحمدی با اشاره به اینکه در مذاکرات هسته‌ای ذره‌ای از حق ملت صبور و مقاوم ایران اسلامی کوتاه نمی‌آییم اظهار داشت: درمذاکرات هسته‌ای ذره‌ای از حق مردم و ملت صبور کوتاهی نمی‌شود و ادامه یافتن این مذاکرات به معنای عقب‌نشینی نیست، بلکه برای گرفتن حق و ایفای حقوق ما است و دولت با تمام وجود در این مذاکرات به جلو حرکت می‌کنیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 355220