توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حل مشکل جذب نیروهای استخدامی سال 91؛
معاون استاندار خوزستان:سه هزار نیرو جذب دستگاه های اجرایی استان می شوند
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۲۸
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان با اشاره به اینکه مشکل جذب نیروهای استخدامی خرداد و اسفند سال 91 حل شده است، گفت: سه هزار نیروی پذیرفته شده در این آزمون ها به زودی جذب 26دستگاه اجرایی استان می شوند.
به گزارش عرش نیوز؛'علی عماد' در جلسه شورای اداری استان که عصر چهارشنبه در سالن امام رضا(ع)شهرک نفت اهواز برگزار شد، گفت: در سال 91 بدون تامین اعتبارات لازم آزمون های استخدامی برگزار شد که با تلاش مسوولان وزارت کشور مشکل استخدام این نیروها حل شده است.

وی گفت: برای پدیرفته شدگان آزمون استخدامی خردادماه سال 91 در نیمه دوم بهمن ماه امسال کد استخدامی صادر و مشغول به کار می شوند.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان گفت: مراحل استخدام قبول شدگان آزمون اسفندماه سال 91 نیز اوایل سال آینده انجام می شود.

عماد با اشاره به اجرای طرح تکریم ارباب رجوع در دستگاه های اجرایی استان گفت: رضایت ارباب رجوع از نحوه برخورد و همچنین روند بررسی مشکلات، هدف اصلی مسوولان دستگاه های اجرایی است که در این راستا با حضور 34 بارزس وضعیت دستگاه های اجرایی استان مورد ارزیابی قرار گرفت.

وی گفت: یکی از مشکلات دستگاه های اجرایی استان توانمندسازی نیروهای کارشناسی ادارات است که همیشه نیروهای وارداتی موجب بی انگیزگی نیروهای کارشناسی دستگاه ها می شود.

دبیر شورای اداری استان خوزستان اظهار کرد: ایجاد انگیزه در کارکنان ادارات و تربیت نیروهای جوان برای آینده دستگاه های اجرایی نیز باید از سوی مدیران مورد توجه قرار گیرد.

عماد با اشاره به استفاده از بخش خصوصی گفت: برون سپاری و کاهش تصدی گری امور در راستای اصلاح نظام اداری و جلوگیری از مفاسد اقتصادی بسیار مهم است.

وی با اشاره به اجرای مرحله دوم خدمات رسانی دفاتر پیش خوان دولت گفت: با اجرای این مرحله بخشی از وظایف شرکت های آبفا و ادارات برق استان به این دفاتر واگذار می شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری خوزستان از راه اندازی سایت ICDL استان خبر داد و گفت: این سایت برای ثبت و بررسی استخدام های بخش خصوصی راه اندازی شده است.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 355626