توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
طرح احداث تصفیه‌خانه شهر سی‌سخت با مطالعات بیشتری انجام شود
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۶
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: طرح احداث تصفیه‌خانه شهر سی‌سخت با مطالعات بیشتری انجام شود.

به گزارش عرش نیوز؛سید موسی خادمی ظهر امروز در جلسه بررسی مشکلات فاضلاب شهر سی‌سخت به لزوم احداث شبکه فاضلاب و تصفیه خانه شهری در این شهر توریستی اشاره کرد و گفت: تصفیه خانه شهر سی‌سخت باید به گونه‌ای طرحی و احداث شود که هیچ بخشی در آن متحمل ضرر نشود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: انتظار می‌رفت مشاور این طرح با مطالعات دقیق‌تر و بیش‌تری در این جلسه حضور پیدا می‌کرد تا ما با تصویب مکان احداث تصفیه خانه به دنبال مجوز و جذب سرمایه‌گذار باشیم که اطلاعات مشاور در این خصوص کامل نیست.

وی تصریح کرد: فاضلاب به دلیل بو و میزان آلودگی که ایجاد می‌کند باید در فضایی خارج از شهر دیده و تعریف شود که مشاور این طرح آن را در مساحت 7/2 هکتار و برای بالغ بر 11 هزار نفر پیش‌بینی کرده که نیاز است طرح احداث تصفیه خانه شهر سی‌سخت با مطالعات بیش‌تر و دقیق‌تری انجام و سپس تصمیم‌گیری شود.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه آینده افراد در دست ما است و باید کارهای خوب و درستی انجام دهیم، اضافه کرد: منابع‌طبیعی و محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد مشاور طرح و همچنین شرکت آب و فاضلاب شهری استان را در جهت پیدا کردن محیطی مناسب برای احداث تصفیه خانه سی‌سخت کمک کنند.

منبع:فارس

کد مطلب: 339020