توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار پاکدشت:
کانون‌های فرهنگی هنری مساجد مهندسی فرهنگی دشمن را خنثی کنند
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۲
فرماندار پاکدشت گفت:کانون‌های فرهنگی هنری مساجد می توانند مهندسی فرهنگی دشمن که به وسیله ۱۸۰ شبکه ماهواره ای، سایت و برنامه‌های منحرف‌کننده انجام می‌گیرد را خنثی کنند.
به گزارش عرش نیوز؛علیرضا قاسمی فرزاد در مراسم افتتاح سینما 6 بعدی شهرستان پاکدشت اظهار داشت: در تعریف هنر به سخن زیبایی از امام راحل اکتفا می‌کنیم که فرمودند" شهادت هنر مردان بزرگ خداست" و این بیانگر آن است که حضرت امام (ره) شهادت را بالاترین وبرترین هنر می‌دانستند.

وی با اشاره به اینکه سینما و تئاتر، هنر هفتم به شمار می‌رود، افزود: هیچ هنرمندی  در سینما و تئاتر با هراندازه خلاقیت و نبوغ نمی‌تواند چنین نقشی را بازی کند که فردی این‌چنین جان خود را برای اعتلای ارزش‌های دینی و انقلابی فدا کند، قطعاً شهیدان ما با عملکرد خود نمودی از ایثار و ازخودگذشتگی را به ما نشان دادند، پس شهیدان در پیشگاه خداوند برترین هنرمندان هستند.

فرماندار شهرستان پاکدشت بابیان اینکه شهیدان با هنر خود توانستند اقتدار، سربلندی و ایستادگی را به ما آموزش دهند عنوان کرد: راه سربلندی امروز ما به دست شهیدان باز شد و در برابر تمام زورگویان و مستکبران جهان ایستاده‌ایم و آن‌ها را ه تسلیم و تعظیم  وادار کردیم.

وی افزود: امروز اگر دولت تدبیر و امید در عرصه دیپلماسی توانسته است محکم و با صلابت در برابر تمام زورگویان بایستد تنها به دلیل برکت خون شهدا و هنر آن‌هاست که برای ما و مذاکره‌کنندگان از خود به میراث گذاشته‌اند.

قاسمی فرزاد بابیان اینکه مقام معظم رهبری امسال را به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی مزین کردند اظهار کرد: اقدامات و فعالیت‌های ما با توجه به این نام‌گذاری باید در راستای اعتلای فرهنگ باشد.

وی افزود: یکی از این اقدامات که در حوزه فرهنگ می‌تواند صورت گیرد و به‌نوعی یک جهاد فرهنگی به شمار می‌رود این است که با فعالیت و عملکرد خود در برابر جریان‌های غرب بتوانیم مقابله داشته باشیم.

فرماندار شهرستان پاکدشت بیان کرد: بر کسی پوشیده نیست که بیگانگان و دشمنان درصدد این هستند که ماهیت و جوهره وجودی ما را مورد هجمه قرار دهند و اگر ما امروز وقت جوانان خود را پر نکنیم قطعاً به یگانان این وقت را با برنامه‌ها و اهداف خود پر می‌کنند و آن‌ها با 180 شبکه ماهواره ای، سایت و برنامه‌های منحرف‌کننده جایگزین ما می‌شوند.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری در سال 72 بحث شبیخون فرهنگی و بعدازآن ناتوی فرهنگی را مطرح  و به‌عنوان مهندسی فرهنگی نام‌گذاری کردند افزود: این هشداری برای یکایک ماست که باید به نحوی عمل کنیم تا بتوانیم مهندسی فرهنگی دشمن را خنثی را کنیم، یکی از این حوزه‌ها اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است که متولی کار فرهنگی در کنار سایر دستگاه‌هاست.

قاسمی فرزاد خاطرنشان کرد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد می توانند مهندسی فرهنگی دشمن که به وسیله 180 شبکه ماهواره ای، سایت و برنامه‌های منحرف‌کننده انجام می‌گیرد را خنثی کنند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 339426