توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
انتخابات تعیین ریاست چهارمین دوره شورای شهر کرمانشاه بی نتیجه ماند
يکشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۰
رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه گفت: انتخابات مرحله دوم تعیین ریاست چهارمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه برای سومین بار بی‌نتیجه ماند.
به گزارش عرش نیوز:
خسرو زرافشانی ،اظهار داشت: جلسه روز گذشته انتخابات مرحله دوم تعیین ریاست چهارمین دوره شورای اسلامی شهر کرمانشاه در فرمانداری کرمانشاه برای سومین بار بی‌نتیجه ماند.

زرافشانی با بیان اینکه برخی از اعضای شورای اسلامی شهر کرمانشاه به وظیفه نمایندگی خود عمل نکرده‌اند، گفت: این افراد به تعداد انگشتان یک دست هم برای پاسخ‌گویی به مردم در ساختمان شورا حاضر نشده‌اند.

وی خواستار اصلاح این وضعیت شد و بیان داشت: این افراد البته برای بسیاری از مردم شناخته شده‌اند و ساخت برج غیرقانونی در چهارراه نوبهار شهر کرمانشاه توسط این افراد و بستگان آن‌ها برای اغلب مردم کرمانشاه آشکار شده است.

رئیس شورای اسلامی شهر کرمانشاه با تاکید بر اینکه طی یک‌سال گذشته برای جلوگیری از تشویش افکار عمومی سکوت کردم، گفت: گویی این افراد میل به اصلاح خود ندارند و بر کارهای غلط خود اصرار می‌ورزند.

وی از این افراد خواست دست از اقدامات سودجویانه و برخلاف مصالح عمومی بردارند و متذکر شد: در صورتی‌که وضعیت فوق ادامه داشته باشد، پرده از اقدامات غیرقانونی و سوءاستفاده از بیت‌المال توسط این افراد برمی‌دارم.
منبع:فارس
کد مطلب: 306125
 
 


پربازدیدترین