توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
طی حکمی
نظری رئیس منابع طبیعی بویراحمد شد
چهارشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۸
طی حکمی و با حضور مسئولان سعید نظری رئیس منابع طبیعی بویراحمد شد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری فارس از یاسوج، صبح امروز و با حضور مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد و جمعی از مسئولان شهرستانی، سعید نظری رئیس منابع طبیعی بویراحمد شد.

 
در این مراسم محمد جهان‌آرا با بیان اینکه جنگل‌های کهگیلویه و بویراحمد در سطح کشور و زاگرس منحصر به فرد است، اظهار کرد: 20 درصد از جنگل‌های زاگرس در اختیار کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد.

 
مدیرکل منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه 80 درصد از استان کهگیلویه و بویراحمد زیر پوشش منابع طبیعی قرار دارد، افزود: از خبرنگاران توقع داریم با انتقادات سازنده نقاط قوت را درج و منتشر کنند و همچنین ما از نظرات انها در راستای رشد و توسعه و حفظ منابع طبیعی استان استفاده خواهیم کرد.

 
وی با اشاره به اینکه سعید نظری خود یک خبرنگار است، یادآور شد: در این راستا ما اولین قدم را برداشته‌ایم و یکی از خبرنگاران را مسئول در منابع طبیعی گماشته‌ایم و انتظار داریم همیار ما در حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی استان باشند.

 
رئیس جدید منابع شهرستان بویراحمد نیز در این مراسم اضافه کرد: همه توان خود را به کار می‌گیرم تا اینکه بتوانم خدمت‌گذاری برای مردم مرکز استان در حفاظت از عرصه‌های منابع طبیعی در استان باشم.

 
سعید نظری گفت: از همه ظرفیت خبرنگاران استان استفاده کرده و با همکاری و همیاری هم از منابع طبیعی این موهبت الهی حفاظت می‌کنیم و همه تلاش خود را در این راستا به کار می‌گیریم.
کد مطلب: 288621