توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
از 18 تیر اجرا می‌شود
کد 74 برای تلفن‌های ثابت کهگیلویه و بویراحمد/ تماس‌های ارزان بین شهری با هم‌کدسازی
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۹
مسئول روابط عمومی مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای هم‌کدسازی شماره‌های ثابت تلفن در استان، کدها در تماس‌های داخل استان حذف و شماره‌ها 8 رقمی می‌شوند.
عرش نیوز به نقل از فارس؛یاسر جانبازی  اظهار کرد: از این پس برای ارتباط بهتر و ارزان‌تر داخل استانی و در راستای هم‌کدسازی از تاریخ 18 تیرماه و از ساعت 22 طرح هم‌کدسازی تلفن‌های ثابت در استان ما اجرا می‌شود.

 
وی در همین خصوص افزود: برای نمونه وقتی که هم‌استانی‌ها با استفاده از تلفن ثابت از شهرهای مختلف استان با هم تماس حاصل می‌کردند هر دقیقه مکالمه آن‌ها 50 ریال هزینه داشت در حالی که با هم‌کدسازی هر دقیقه مکالمه آن‌ها تنها 30 ریال هزینه در بر خواهد داشت.

 
جانبازی ادامه داد: همچنین هر دقیقه تماس تلفن ثابت بین استانی برای هم‌استانی‌های ما 330 ریال هزینه خواهد داشت.

 
این مسئول در شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: به همین منظور در داخل استان دیگر نیازی به گرفتن کد برای مکالمه نیست و در مقابل همه شماره‌های تلفن ثابت درون استانی 8 رقمی می‌شوند.

 
وی ادامه داد: همچنین برای این که از دیگر استان‌ها و مناطق کشور با استان ما با تلفن ثابت تماس برقرار شود تنها کد 74 پیش از شماره تلفن‌های ثابت گرفته خواهد شد.

 
مسئول روابط عمومی شرکت مخابرات استان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: هر شهروندی که در استان تلفن ثابت دارد می‌تواند در تماس با شماره ثابت خود شماره جدید 8 رقمی را دریافت کند.

 
وی ادامه داد: در غیر این صورت همه هم‌استانی‌هایی که دارای تلفن ثابت فعال هستند می‌توانند از تلفن گویای 6618 برای پی بردن به شماره جدید خود آگاه شوند.

 
جانبازی یکی دیگر از راه‌های پی بردن به چند و چون این تغییر و تحول در شماره تلفن‌های ثابت و همچنین هم‌کدسازی در استان را مراجعه به سایت شرکت مخابرات استان با آدرس WWW.TCKB.IR ذکر کرد.

 
این مسئول گفت: در همان سایت نرخ مکالمه تلفن‌های ثابت وجود دارد که هم‌استانی‌ها می‌توانند علاوه بر آن با همه موارد این تغییر مطلع شوند.
کد مطلب: 282429