توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار سمنان:
کرسی‌های آزاداندیشی در مدارس استان سمنان برگزار شود
شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۵
استاندار سمنان با اشاره به اهمیت موضوع تربیت اجتماعی دانش آموزان، برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی را در مدارس این استان خواستار شد و گفت: باید تعداد اعضای عضو سازمان دانش‌آموزی استان سمنان به‌عنوان الگوهای دیگر دانش‌آموزان افزایش یابد.

به گزارش عرش نیوز، محمدرضا خباز پیش از ظهر امروز در دیدار با رئیس و کارکنان سازمان دانش‌آموزی استان سمنان در استانداری سمنان اظهار داشت: امروز سازمان دانش‌آموزی رسالت سنگینی را در تربیت اجتماعی دانش آموزان بر عهده دارد.

وی با اشاره به اینکه عملکرد سازمان دانش‌آموزی استان سمنان در تربیت اجتماعی دانش آموزان مایه امیدواری است خاطرنشان کرد: باید فعالیت‌های این سازمان در مدارس استان سمنان افزایش یابد.

استاندار سمنان با بیان اینکه آمادگی هرگونه حمایت از سازمان دانش‌آموزی استان سمنان برای توسعه فعالیت‌های این سازمان وجود دارد خاطرنشان کرد: باید شرایطی فراهم شود که دانش آموزان در پایان دوره تحصیلات خود در آموزش‌وپرورش شخصیتی اجتماعی پیدا کنند.

خباز با بیان اینکه امروز ضرورت دارد تا برای دانش آموزان الگوسازی کرد تا از این طریق، تربیت اجتماعی آنان را شاهد باشیم تأکید کرد: افزایش تعداد دانش آموزان عضو تشکیلات پیشتازان و فرزانگان در استان سمنان به‌عنوان الگوهایی مناسب برای دیگر دانش آموزان امروز بسیار مهم و ضروری است.

وی با اشاره به‌ضرورت ورود دانش آموزان به فعالیت‌های اجتماعی خاطرنشان کرد: قرآن نیز به موضوع تزکیه در کنار تعلیم توجه ویژه‌ای کرده است و حتی آن را مقدم بر تعلیم می‌داند.

استاندار سمنان با اشاره به دغدغه‌های مقام معظم رهبری درباره برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی عنوان کرد: مقام معظم رهبری از سال‌های گذشته بر روی برگزاری کرسی‌های آزاداندیشی در دبیرستان‌ها و دانشگاه‌های کشور تأکید داشته‌اند.

خباز با بیان اینکه دانش آموزان و دانشجویان امروز، مدیران و مسئولان فردای کشور هستند تأکید کرد: امروز ضرورت دارد تا کرسی‌های آزاداندیشی به مدارس استان سمنان وارد شود.

انتهای پیام/


کد مطلب: 390735
 
 


پربازدیدترین