توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رئیس بسیج رسانه اردبیل در گفت‌وگو با تسنیم:
۵۰ درصد خبرنگاران فعال اردبیل عضو بسیج رسانه هستند
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۵
رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: ۵۰ درصد خبرنگاران فعال در استان اردبیل به عضویت بسیج رسانه در آمده‌اند تا در این قالب سازماندهی شوند.
به گزارش عرش نیوز: ایمانعلی لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اردبیل اظهار داشت: اولویت ما در کنار سازماندهی و صدور کارت فعال برای خبرنگاران بسیجی شرکت دادن آنها در دوره‌های عمومی و تخصصی است که تا پایان امسال برای جمعی از این افراد این دوره‌ها برگزار می‌شود.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با اشاره به فعالیت یک ساله سازمان بسیج رسانه در اردبیل بیان کرد: کارکرد این سازمان جذب، ساماندهی، آموزش و سازماندهی خبرنگارانی است که تمایل دارند با بسیج رسانه در ارتباط باشند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های بصیرت‌افزایی و آگاهی‌بخشی برای حضور و مشارکت خبرنگارن به شکل واقعی فراهم آمده است، گفت: بسیج رسانه جمعی از تلاشگران این عرصه است که در کنار هم جمع شدند تا با کارآیی بالاتر ماموریت خود را در نظام اسلامی به انجام برسانند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل افزایش آگاهی‌بخشی را از اهداف راه‌اندازی سازمان بسیج رسانه برشمرد و تصریح کرد: باید با تقویت رسانه‌های ارزشمدار انقلابی و جهان اسلام حرکت واقعی و بی‌نظیری را انجام دهیم.

لطفی هدف این مجموعه را در جذب راهکارهای مفید و موثر در این حوزه یادآور شد و گفت: در کنار جذب، تقویت و آموزش رسانه‌ها به عنوان اهداف اصلی این سازمان تلاشمان بر این است تا بتوانیم این افراد آموزش دیده را برای مقابله با هرگونه تهدید رسانه‌ای غرب آماده و مهیا کنیم.

وی با اشاره به مشارکت و حضور فعالان سازمان بسیج رسانه در برنامه‌ها و اولویت‌های مختلف اظهار کرد: تمام تلاش ما بر این است تا زمینه‌سازی‌ها برای تقویت اصحاب رسانه را در دفاع از انقلاب اسلامی و ارزش‌های آن به شایستگی فراهم آوریم.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل با تشریح برنامه‌های گرامیداشت روز بسیج رسانه بیان کرد: عصر ‌امروز در دفتر امام جمعه اردبیل نشست اصحاب رسانه با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل برگزار می‌شود که هدف اصلی تقویت و انسجام‌بخشی فعالیت‌ها است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 354230