توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
صدور مجوزهای تامین سوخت بخشی از پاکستان از طریق مرزهای مشترک
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۷
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: تامین سوخت بخشی از کشور پاکستان از طریق مرزهای مشترک با سیستان و بلوچستان در اولویت برنامه کاری مسئولان بوده و در این زمینه, مجوزهای لازم صادر شده است.
به گزارش عرش نیوز؛علی اوسط هاشمی در جریان سفر به جنوب استان سیستان و بلوچستان با حضور در جمع مردم کلات شهرستان سرباز, اظهار کرد: تأمین سوخت بخشی از کشور پاکستان از طریق مرزهای مشترک با استان ما در اولویت برنامه کاری مسئولان قرار دارد و در این زمینه نیز مجوزهای لازم صادر شده است.

وی, هدف از اجرای این طرح را نجات مردم از آسیب و قرار دادن آنان در مسیر درست به جای قاچاق بیان کرد.

 نماینده عالی دولت در سیستان و بلوچستان افزود: در راستای رسیدن به این هدف در تمام بازارچه ها, جایگاه بنزین و گازوئیل تدبیر شده و سوخت با قیمت مناسب به خودروهای داخلی و خارجی عرضه خواهد شد.

هاشمی تصریح کرد: از تعداد 600 تا 700 نفر مجوز استخدام در حوزه آموزش و پرورش تعداد 200 نفر نیرو  برای رفع مشکل نیروی آموزشی در منطقه سرباز اختصاص داده شده است.

بخش پیشین قابلیت تبدیل شدن به قطب تولید محصولات گرمسیری را دارد

استاندار سیستان و بلوچستان در ادامه سفر به شهرستان سرباز در جلسه شورای اداری این شهرستان حضور و بر اهمیت تولید محصولات گرمسیری منطقه پیشین و صادرات آنها به پاکستان و قرار گرفتن این محصولات در سبد مصرفی مردم کشور تأکید کرد.

وی گفت: بخش پیشین ظرفیت آن را دارد تا به دروازه ترقی شهرستان سرباز و حتی فراتر از آن تبدیل شود.

هاشمی عنوان کرد: در منطقه پیشین مزیت هایی داریم که باید تبدیل به فرصت و در نتیجه به تولید ثروت منجر شوند.

استاندار سیستان و بلوچستان از فرماندار شهرستان سرباز خواست با برگزاری کمیسیون مشترک کارآفرینان و سرمایه گذاران ایرانی و پاکستانی بستر مناسب برای سرمایه گذاری در این منطقه فراهم شود و سرمایه گذاران مورد حمایت قرار گیرند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 337239