توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
پورمحمدی مطرح کرد:
تخلفات زمین خواری به حداقل رسید/ تدوین لایحه حفاظت از محیط زیست
چهارشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۸
خرم آباد - وزیر دادگستری دولت یازدهم گفت: پرونده های تخلفات زمین خواری در این دولت به حداقل رسید.
به گزارش عرش نیوز: حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی عصر چهارشنبه در جمع خبرنگاران در رابطه با پرونده های مرتبط با زمین خواری گفت: در دولت جدید این موضوع به حداقل کاهش پیدا کرده است.

وی با بیان اینکه تا کوچکترین اطلاعات در این زمینه رسیده است برخورد کرده ایم افزود: همین الان هم اطلاعاتی در مورد زمین خواری برسد برای برخورد درنگ نخواهیم کرد.

وزیر دادگستری دولت یازدهم ادامه داد: در این راستا استانداران، روسای دادگستری، مدیران بازرسی و روسای سازمانهای جهاد کشاورزی باید با دقت موضوع زمین خواری را رصد می کنند تا تغییر کاربری داده نشده، منابع طبیعی تصرف و جنگلها تخریب نشوند.

حجت الاسلام مصطفی پورمحمدی خطاب به اصحاب رسانه نیز بیان داشت: شما هم به عنوان خبرنگاران اگر خبری پیدا کردید در مورد ساخت و سازهای غیرمجاز و اینکه تغییر کاربری صورت می گیرد سریع به ما و دستگاههای مرتبط اطلاع بدهید.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه لایحه حفاظت از محیط زیست در حال آماده شدن است یادآور شد: به دنبال این هستیم که در قالب این لایحه هم قوانین و مجازات ها و هم روش پیگیری حقوقی را تغییر بدهیم.

وزیر دادگستری دولت یازدهم ادامه داد: با تصویب لایحه حفاظت از محیط زیست نظام رسیدگی به تخلفات در این زمینه تغییرات محسوسی پیدا می کند.

منبع: مهر
کد مطلب: 365436