توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نتیجه بازی‌های سیاسی استکبار به خود آن‌ها باز می‌گردد
سه شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۶
امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: نتیجه بازی‌های سیاسی استکبار همچون راه‌اندازی داعش و اهانت به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) متوجه خود آن‌ها می‌شود.

به گزارش عرش نیوز؛آیت‌الله محمد حجتی با اشاره به اینکه توطئه حمله به نشریه فرانسوی یک توطئه و جنگ روانی برنامه‌ریزی شده است، اظهار داشت: این توطئه همچون توطئه حمله آمریکا به افغانستان با هدف ایجاد ترس میان مسلمانان و انحراف افکار آن‌ها طراحی شد.

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه استکبار، داعش را با هدف ایجاد تفرقه میان مسلمانان در خاورمیانه پرورش داده است، عنوان کرد: توطئه دشمنان در زمینه حمایت از گروهک‌های تروریستی به‌ویژه داعش با تحرک ملت عراق و سوریه، حمایت معنوی جمهوری اسلامی ایران، فتوای مرجعیت و ایجاد ارتش ملت خنثی شد.

آیت‌الله حجتی با اشاره به اینکه استکبار بی‌خبر از قدرت مرجعیت برای نابودی عراق برنامه‌ریزی کرد، گفت: آمریکا با نیت استفاده از ثروت و منابع عراق و استقرار حکومت مورد نظر خود در این کشور اسلامی، عراق را مور هجمه‌های سنگین قرار داد اما قدرت مرجعیت آن را خنثی کرد.

وی با تاکید بر اینکه جنایات داعش در منطقه بازی‌های سیاسی استکبار است، خاطرنشان کرد: داعش همچون سایر دست نشانده‌های استکبار سرانجام به کشورهای حامی خود باز می‌گردد و در مقابل آن‌ها می‌ایستد.

آیت‌الله حجتی با اشاره به اینکه در دنیای امروزی ملت‌ها از دولت‌ها سیاستمدارتر هستند، افزود: فرضیات اشتباه دشمنان در زمینه پرورش داعش با محوریت و درایت جمهوری اسلامی ایران به عنوان راس کشورهای مسلمانان و اتحاد آنان بی‌اثر شد.

وی عنوان کرد: دنیای استکبار از آغاز جنگ جهانی تاکنون برای ایجاد اختلاف میان شیعه و سنی در عراق و به امید اینکه با توطئه‌های گوناگون همچون اهانت به پیامبر اکرم(ص) به کشتار یکدیگر بپردازند از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند و براین اساس مسلمانان باید برای مقابله با آن‌ها اختلافات جزئی را کنار بگذارند.

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه مسلمانان دارای منابع طبیعی و امکانات بسیاری هستند که سبب موفقیت آن‌ها می‌شود، خاطرنشان کرد: دشمنان اسلام به طور مستقیم با مسلمانان وارد جنگ نمی‌شوند بلکه با ایجاد اختلاف میان آن‌ها موجبات مشکلات اقتصادی، سیاسی و اجتماعی ملت‌های مسلمان را فراهم می‌کنند.

آیت‌الله حجتی با اشاره به اینکه درایت مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی ایران را از چنگال استکبار حفظ کرده است، افزود: ملت ایران اگر همچون گذشته در خط مقام معظم رهبری حرکت کنند می‌توانند با صبر و مقاومت، تحریم‌ها و مشکلات اقتصادی را خنثی کنند.


منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 357318