توصيه مطلب 
۶
 
Share/Save/Bookmark
اقدام ارزشمند و قابل توجه ادارات مهدیشهر+ تصاویر
دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۰
برخی از مسئولین ادارات مهدیشهر در اقدامی ارزشمند و شایسته و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ شهدا ساختمان اداری مربوطه را به نام یک شهید نامگذاری کردند.
به گزارش عرش نیوز؛برخی از روسای ادارات مهدیشهر با نامگذاری ساختمان اداری خود به نام یک شهید از شهرستان مهدیشهر اقدامی ارزشمند را به نمایش گذاشتند.

روسای این ادارات در این طرح که یک طرح ملی به نام «الگوی جاویدان» است پیش قدم شده و ارادت خود را به شهدا نشان دادند.

سرپرست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر در گفتگو با خبرنگار مرآت در خصوص این طرح گفت: طرح «الگوی جاویدان» به صورت ملی بوده و طبق دستورالعمل باید تمام ادارات به نام یک شهید از آن منطقه نامگذاری شوند.

یدالله سلطانیان با اشاره به اینکه این طرح در سال ۹۰ از سوی سازمان بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور ابلاغ شده بود اظهار کرد: در استان سمنان این طرح در اواسط سال ۹۲ با ابلاغ استاندار وقت کلید خورد که در شهرستان مهدیشهر نیز از همان موقع استارت کار زده شد.

وی ادارات مهدیشهر را در اجرای این طرح در استان سمنان جلودار دانست و افزود: این اقدام در ۱۶ اداره مهدیشهر اجرا شده و ظاهرا نسبت به شهرهای دیگر استان که محدود و کمرنگ و در حد چند اداره اجرا کرده اند عملکرد بهتری داشته و به نوعی جلودار این طرح در استان است.

سرپرست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر در توضیح چگونگی اجرای این طرح گفت: در این طرح تابلوهایی به سایز یک متر در یک و ۶۰ سانتی متر طراحی می شود که در آن عکس و نام آن شهید و نام اداره مربوطه گنجانده شده است که تابلو به همراه پروژکتور و نور شب بر روی ساختمان اداره نصب می شود.

سلطانیان با بیان اینکه تمام اقدامات آماده سازی و نصب آن با بنیاد شهید است و اداره مربوطه باید هزینه طرح را پرداخت نماید افزود: این طرح حدود ۳۰۰ هزار تومان هزینه دارد که برخی ادارات به خاطر عدم توانایی در تامین هزینه آن فعلا در اجرای این طرح همکاری نکردند.

وی با تقدیر از ۱۶ اداره شهرستان که در اجرای این طرح ارزشمند اقدام کردند تصریح کرد: سالن ورزشی اداره ورزش و جوانان مهدیشهر، بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرمانداری، ساختمان مرکزی اداره آب و فاضلاب، انبار مرکزی اداره آب و فاضلاب در مهدیشهر، دانشگاه پیام نور مهدیشهر، هلال احمر مهدیشهر، منابع طبیعی و آبخیزداری، بنیاد مسکن، اداره امور منابع آب، اتاق اصناف، سازمان تبلیغات اسلامی، کانون پرورشی فکری کودکان و نوجوانان، محیط زیست، ثبت احوال و کمیته امداد امام خمینی شهرستان مهدیشهر از اداراتی هستند که تابلو «الگوی جاویدان» در ساختمان اداری آنان نصب شده است.
سرپرست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مهدیشهر با ابراز امیدواری از اینکه دیگر ادارات شهرستان هرچه سریعتر در راستای این اقدام ارزشمند حرکت نمایند خاطر نشان کرد: تابلوی ادارات آب و فاضلاب روستایی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نیز آماده شده که در آینده نصب می شود.

گفتنی است در اقدام شایسته دیگر و در جهت ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، مدیران دبیرستان دخترانه شهدا مهدیشهر کلاسهای درس مدرسه را به نام شهید نامگذاری کرده اند.
منبع:دانا
کد مطلب: 365012
 
 
 


۱۳۹۳-۱۱-۲۷ ۲۲:۵۶:۲۹
دمشون گرم (63050)
 
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳-۱۲-۰۴ ۱۶:۲۶:۰۸
باریک الله
خدا خیرتون بده (63196)
 
ارمان
United States
۱۳۹۳-۱۲-۰۷ ۱۱:۴۱:۳۰
باسلام این اقدام پسنديده اي است و اگر كارهاي مردم را نيز به سرعت انجام دهند بهتر است نه اينكه به اسم شهدا پدر مردم را دربياورند. (63240)
 
مدافع حرم
۱۳۹۳-۱۲-۰۸ ۱۵:۴۶:۴۳
درود بر شما (63272)